"365 dni". 18-letnia Anna Maria Sieklucka marzy o zostaniu aktorką i zachwyca wokalem! Archiwalne wideo podbija sieć!

Jest rok 2010, Anna Maria Sieklucka ma 18 lat i dopiero marzy o karierze aktorskiej. Nie wie jeszcze, że 10 lat później film z jej udziałem podbije platformę Netflix na całym świecie, a o "365 dniach" będą mówić wszyscy. Zobaczcie archiwalne wideo, które podbija sieć!

Multimedia

Anna Maria Sieklucka za sprawą filmu "365 dni" stała się pierwszoplanową gwiazdą. Chociaż dla młodej aktorki była to pierwsza rola, to jednak weszła w nią bez kompleksów, nie bojąc się odważnych scen erotycznych oraz nagości.

Anna-Maria Sieklucka wyszła za mąż? Aktorka pokazała zdjęcia w sukni ślubnej!Zobacz więcej

To wszystko sprawiło, że widzowie, z fanami twórczości Blanki Lipińskiej na czele, wprost pokochali Annę Marię Sieklucką! A pomyśleć, że popularna Ama mogła nie zostać aktorką, tylko iść drogą taty i wybrać prawo...

Sieć właśnie podbija archiwalne wideo z 2010 roku, na którym 18-letnia Anna Maria Sieklucka w rozmowie z "Radio-Kurierem" opowiada o swoich aktorskich marzeniach! Do tego Ama pokazuje swoje wokalne umiejętności, bowiem wówczas była jedną z uczestniczek konkursu "Diamenty Lublina". Zobaczcie ten film!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×