"365 dni". Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone jako Laura i Massimo. Kto jeszcze pojawi się w filmie? Poznaj całą obsadę

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone zagrają Laurę i Massimo w "365 dni" na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej. Kto jeszcze pojawi się w filmie?

Multimedia

"365 dni" - obsada

O tym, że powstaje film na podstawie bestselleru Blanki Lipińskiej "365 dni" wiadomo już od dawna. Mimo że zdjęcia do produkcji zakończyły się jakiś czas temu, to obsada do samego końca była trzymana w ścisłej tajemnicy. W środę, 4 grudnia w Warszawie odbyła się konferencja twórców "365 dni", na której zaprezentowano aktorów, którzy pojawią się w filmie.

W "365 dni" zobaczymy Natalię Janoszek, o której wcześniej mówiło się, że zagra tam główną rolę. Aktorka wcieli się jednak w postać Karoliny - przyjaciółki Laury, z którą na samym początku wyruszają na wakacje. W filmie zobaczymy także Nataszę Urbańską jako Annę - byłą dziewczynę Massimo. Olgę - najlepszą przyjaciółkę Laury zagra Magdalena Lamparska. Poza tym w filmie pojawią się Tomasz Stockinger jako tata Laury, Rafał Grabias i Gabriel Seweryn jako włoscy projektanci mody, Bronisław Wrocławski jako Mario, doradca Massima, Otar Saralidze jako Domenico. Rolę Martina zagra Mateusz Łasowski.

Natalia Janoszek zagra Laurę Biel w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej?Zobacz więcej

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone jako Laura i Massimo

W role główne w "365 dni" wcielą się Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone. To ich romans rozpali wszystkich widzów. Laura jest piękną i utalentowaną dziewczyną, której powidzi się w życiu zawodowym, ale nie ma jednak szczęścia w miłości. Dziewczyna uwikłana jest w wieloletni związek bez namiętności, któremu daje ostatnią szansę podczas wycieczki na Sycylię. To tam zostaje zauważona przez Massimo - bossa sycylijskiej rodziny mafijnej. Mężczyzna, kiedy cudem uniknął śmierci, zobaczył przed oczami obraz pięknej dziewczyny i oszalał na jej punkcie. Włoch postanowił za wszelką cenę odnaleźć kobietę swoich marzeń, aż pewnego dnia dostrzega Laurę Biel...

Jak Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone znaleźli się w filmie. Co o swoich bohaterach mówią pozostali aktorzy? Tego dowiecie się z naszego wideo:

W naszej galerii natomiast zobaczycie, jak aktorzy i twórcy prezentowali się na konferencji "365 dni".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×