"365 dni". Anna Maria Sieklucka jako Laura Biel w filmie Blanki Lipińskiej. Kim jest aktorka, która debiutuje w pierwszym polskim erotyku?

Anna Maria Sieklucka czyli Laura Biel z "365 dni" Blanki Lipińskiej debiutuje na wielkim ekranie. Kim jest aktorka, która pierwsze kroki w filmie stawia w polskim erotyku?

Multimedia

"365 dni" - Anna Maria Sieklucka jako Laura Biel

Anna Maria Sieklucka zagra główną rolę w filmie "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Nazwisko aktorki, która wcieli się w główną postać żeńską długo było trzymane w tajemnicy, aż na grudniowej konferencji oficjalnie przedstawiono Annę Marię Sieklucką, która nie była znana szerszej publiczności.

Anna Maria Sieklucka urodziła się 31 maja 1992 roku w Lublinie. Tam też skończyła II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, które jest jedną z najlepszych szkół średnich w województwie lubelskim. Anna Maria studiowała we wrocławskiej filii Wydziału Lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Aktorka następnie przeprowadziła się do Warszawy.

Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone jako Laura i Massimo. Poznaj całą obsadę kontrowersyjnego filmu!Zobacz więcej

Anna Maria Sieklucka, mimo że teraz debiutuje na ekranie, to ma na swoim koncie szereg ról teatralnych. Można było ją oglądać m.in. w sztuce "Dzień Walentego" Iwana Wyrypajewa. Zagrala także epizodyczną rolę w "Na dobre i na złe".

Blanka Lipińska, która aktywnie uczestniczyła w produkcji filmu za każdym razem podkreśla, że zależy jej na dawaniu szans młodym twórcom. Dlatego pisarka chciała, aby Laurę zagrał ktoś, kogo jeszcze widzowie nie znają.

Ona jest aktorką teatraną, drzemie w niej niesamowity potencjał. Wystarczyło dać jej szansę - mówi o Annie Marii Blanka Lipińska.

Skrajne opinie po zwiastunie filmu Blanki Lipińskiej. "Romantyzacja gwałtu"Zobacz więcej

Sama aktorka przyznaje, że do samego końca nie wierzyła, że dostanie tę rolę.

Nawet nie myślałam na castingu, że to mogę być ja. Nie przychodziło mi to do głowy, bo tyły dziesiątki polskich aktorek.

Anna Maria Sieklucka - życie prywatne

W sieci znajduje się niewiele informacji o życiu prywatnym Anny Marii Siekluckiej. Gdzieniegdzie pojawiają się doniesienia, że aktorka nie jest singielką, a jej partnerem jest reżyser teatralny Łukasz Witt-Michałowski.

"365 dni" - kim jest Laura Biel?

Laura to utalentowana, odnosząca sukcesy w życiu zawodowym kobieta, której zdecydowanie gorzej wiedzie się w miłości. Jest uwikłana w wieloletni związek bez namiętności, nijaki. Daje swojej relacji ostatnią szansę podczas urodzinowej wycieczki na Sycylię, Wycieczki, w której trakcie zauważa ją Massimo.

Zobacz galerię

"365 dni" - o czym jest?

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnia próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

Komentarze

Skomentuj
 • Olx (gość)

  ALEX, wybacz ale trudno przejść obojętnie obok cuchnącego szamba i jak mi się nie spodoba to mam wstrzymać oddech??? Na jak długo...aż do uduszenia!??? Twoja wypowiedź to zwyczajna toleranacja dla tego rynsztoku, który zalewa już całą Polskę! Ta tolerancja i brak potępienia dla tzw. sztuki sprzyja nakręcaniu przemocy wobec kobiet i przestępczości w ogóle!!! To ma być edukacją kręcenie takich obrzydliwych pornosów!??? To trzeba tępić i nie dopuszczać do wyświetlania!!! Nie chcę zatem wstrzymywać oddechu lecz zmywać to cuchnące szambo, jakie emituje to stado bydła łącznie z tą szmatławą aktorką! Polska kultura już osiągnęła dno, dzięki właśnie takim zdegenerowanym twórcom, którzy sprzyjają patoligizacji a w efekcie kryminalizacji społeczeństwa!!! Uświadom to sobie trzeźwo! Oni muszą za to ponieść karę! Ich miejsce jest w pierdlu jak najbardziej! Absolutnie to gówno nie powinno być wyświetlane czy ktoś chce oglądać czy nie, bo to jest demoralizacja, którą należy zwalczać wszędzie i bez dyskusji! Pozdrawiam

  16.01.2020 14:11
 • Loni (gość)

  Ciekawe , czemu Bianka Lipińska nie zagrała laury skoro utożsamia się z główną bohaterką A teraz prywatnie spotyka z facetem co zagrał massima

  16.01.2020 11:12
 • Kajka (gość)

  Czytałam cała trylogię 365dni i mam nadzieję,że film mnie powali

  16.01.2020 07:20
 • Alex (gość)

  Jeżeli komuś się nie podoba to po co wchodzi na daną stronę i hejtuje. Ludzie!!! Nie podoba Ci się nie czytaj nie obserwuj a zajmij się swoim życiem. Pozdrawiam

  16.01.2020 02:08
 • Olx (gość)

  Wstyd taką rynsztokową szmatę promować!!! To wyh [*]na ladacznica, która jest mniej warta niż psie gówno! A fe!!!

  15.01.2020 23:16
 • Igus (gość)

  Wszędzie tylko sex i przemoc i niemoc i tak w kółko proponuje do obejrzenia filmu pt.Swiatlo między oceanami

  14.01.2020 22:22
 • Tom (gość)

  Na taką fabułę nie dziwię się że nie ma komentarzy

  14.01.2020 20:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×