"365 dni". Blanka Lipińska o skandalicznym wywiadzie z Anną Marią Sieklucką. Sądziła, że oddaje aktorkę w ręce zaufanego człowieka

Nie milkną echa ostatniego wywiadu byłego już dziennikarza "Vivy" z Anną Marią Sieklucką, czyli odtwórczynią roli Laury w ekranizacji książki "365 dni". Głos w sprawie zabrała właśnie autorka powieści. Blanka Lipińska sądziła, że oddaje aktorkę w ręce zaufanego człowieka.

Multimedia

Skandaliczny wywiad Romana Praszyńskiego z Anną Marią Sieklucką wywołał ogromne poruszenie w sieci. Były już dziennikarz "Vivy" przeprowadzał z aktorką rozmowę w związku ze zbliżającą się premierą filmu "365 dni", w której wcieliła się ona w główną bohaterkę. Praszyński wyszedł z założenia, że skoro wywiad dotyczy pracy nad filmem erotycznym, to warto zapytać aktorkę o to, czy prywatnie lubi seks, jaką bieliznę założyła na casting i czy bywa na plażach nudystów.

Skandal po wywiadzie z Anną Marią Sieklucką. Dziennikarz "Vivy!" przeprasza aktorkęZobacz więcej

Daleka od dziennikarskich standardów rozmowa wywołała ogromne poruszenie wśród internautów, którzy krytykowali zachowanie Praszyńskiego. Wywiad został już usunięty, a dziennikarz zwolniony, ale echa tej sprawy nie milkną.

Blanka Lipińska skomentowała wywiad z Anną Marią Sieklucką

Głos w sprawie zabrała niedawno Blanka Lipińska, czyli autorka powieści "365 dni". Pisarka była przekonana, że oddaje aktorkę w ręce zaufanego człowieka, bo Roman Praszyński jest jednym z bliższych jej dziennikarzy, któremu zawsze z ufnością opowiada o swoim życiu prywatnym.

Romek daje mi zawsze ogromne poczucie bezpieczeństwa i wsparcie podczas rozmów. Kiedy dowiedziałam się, że Anna-Maria idzie na ten wywiad, byłam spokojna, bo wiedziałam, że oddajemy ją w ręce zaufanego człowieka. Jest mi przykro, że jako kobieta została potraktowana przedmiotowo. Jednocześnie jestem z niej dumna, że udźwignęła tę rozmowę — wyznała Blanka Lipińska w wywiadzie z Pudelkiem.

Anna Maria Sieklucka jako Laura Biel w filmie Blanki Lipińskiej. Kim jest aktorka, która debiutuje w pierwszym polskim erotyku?Zobacz więcej

Do skandalicznego wywiadu odniosła się też Anna Maria Sieklucka, która powiedziała serwisowi WP Gwiazdy, że nie była to dla niej łatwa rozmowa.

Jestem dumna, że ją udźwignęłam – oznajmiła aktorka.

Zobacz galerię

"365 dni" - o czym jest?

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnia próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

Komentarze

Skomentuj
  • KISS (gość)

    Czekam z niecierpliwoscia na film .

    03.02.2020 23:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×