"365 dni". Blanka Lipińska rozstała się z Baronem?! "Każde z nas potrzebuje czasu dla siebie"

Blanka Lipińska rozstała się z Baronem?! Wygląda na to, że tak właśnie się stało. Pisarka wyjechała właśnie do Egiptu i nie ma z nią jej dotychczasowego ukochanego. Z kolei Baron stwierdził, że zarówno on, jak i Blanka "potrzebują czasu dla siebie".

Multimedia

Blanka Lipińska i Aleksander Milwiw-Baron rozstali się?!

Czyżby gorące uczucie wypaliło się? Pierwsze doniesienia o rozstaniu Blanki Lipińskiej i Aleksandra Milwiw-Barona pojawiły się, gdy okazało się, że pisarka wyjechała do Egiptu bez swojego ukochanego. Kiedy ktoś zapytał ją, gdzie jest Baron odpowiedziała, aby to jego pytać o to, dlaczego z nią nie poleciał.

Ekranizacja książki Blanki Lipińskiej hitem Netflixa na świecie! Pisarka po angielsku dziękuje swoim zagranicznym fanomZobacz więcej

Wywołany do tablicy Baron napisał w mediach społecznościowych, że "każdy potrzebuje czasu dla siebie". Dodał, że niektórzy odnajdują wyciszenie uprawiając sport w tropikach (tak czas spędza Blanka), a inni tworząc muzykę w swoim studio (tym zajął się Baron). "Samorealizacja jest tak samo ważna jak poczucie wolności. I w relacji i poza nią" - dodał. Z profilu Blanki zniknęły wszystkie ich wspólne zdjęcia...

Z kolei w mediach pojawiło się oświadczenie Lipińskiej, które zostało wystosowane dla "Gali. Autorka "365 dni" potwierdza w nim, że jej związek z Baronem to już przeszłość:

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek.

Blanka Lipińska i Baron byli parą przez 8 miesięcy. Czy więcej faktycznie już nie będzie?

Blanka Lipińska nie poprowadzi 2. edycji programu? Pisarka zdradziła swoje plany!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Blanka Lipińska: Widać, kiedy się rozstałam

Komentarze

Skomentuj
  • badziewnie (gość)

    Kogo oni obchodzą...

    16.11.2020 09:03
  • Baca (gość)

    Milwiw?????? Aaaaaaahahahahahahahaha, Piździw.

    06.10.2020 21:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×