"365 dni". Blanka Lipińska wyszła za mąż! Jak wyglądała w dniu ślubu?

Blanka Lipińska wyszła za mąż! Autorka powieści nazywanych polskimi odpowiednikami "50 Twarzy Greya" wzięła ślub kościelny w sobotę, 31 sierpnia. Kim jest jej mąż, Maciej Buzała?

Multimedia

Blanka Lipińska wyszła za mąż!

Blanka Lipińska znowu zaskoczyła swoich fanów! Kontrowersyjna pisarka niespodziewanie pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego ślubu! Lipińska wyszła za Macieja Buzałę, z którym spotyka się od nieco ponad 15 miesięcy.

Lipińska, Węgrowska i Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" wyśmiały swoje stare zdjęcia!Zobacz więcej

Autorka powieści erotycznej "365 dni" ujawniła, że suknię ślubną zaprojektowała dla niej Patrycja Kujawa. Wiadomo także, że uroczystość miała charakter sakralny. "Dziękuje za suknię i welon, który sprawił, że ten jeden raz, wyglądałam niemal jak grzeczna. Nawet ksiądz się nie skumał, że stoi przed nim 'pomiot szatana'" - napisała zwracając się do projektantki.

Maciej Buzała także pochwalił się zmianą stanu cywilnego. "Inteligencja, mądrość, piękno, niezwykła opiekuńczość, wielki talent kulinarny oraz nieprawdopodobny sex to zalety o których marzy każdy facet. Mam to szczęście, że trafiło na mnie" - podkreślił. Blanka Lipińska wyszła za mąż, ale nie przyjęła nazwiska męża. - Nazywam się Blanka Lipińska... i to się nigdy nie zmieni - oznajmiła.

Blanka Lipińska wzięła ślub, ale... w filmie! To ona zagra główną rolę w ekranizacji swojej książki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • JULIA (gość)

    Wsacie mi to w dupe

    02.09.2019 14:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×