"365 dni". Blanka Lipińska wzięła ślub, ale... w filmie! To ona zagra główną rolę w ekranizacji swojej książki?

Blanka Lipińska wkręciła wszystkich! Niedawno poinformowała, że wyszła za mąż, teraz okazuje się, że ślub odbył się jedynie na potrzeby filmu "365 dni", nad którym wciąż trwają prace. Pisarka została aktorką?

Multimedia

Blanka Lipińska wzięła ślub... w filmie!

Kiedy Blanka Lipińska ogłosiła, że wzięła ślub z Maciejem Buzałą, wszyscy byli zaskoczeni. Pisarka nie zdradzała się z zamiarami zamążpójścia, jawiła się też jako niezależna kobieta, która nie chce wiązać się na stałe. Kilka dni po "ślubie" wyjaśniła, że uroczystość odbyła się, ale tylko na potrzeby filmu "365 dni"!

Blanka Lipińska wyszła za mąż! Jak wyglądała w dniu ślubu?Zobacz więcej

Książka "365 dni" autorstwa Blanki Lipińskiej to powieść erotyczna, nad ekranizacją której właśnie trwają prace. Lipińska długo szukała odtwórców głównych ról, a teraz okazuje się, że prawdopodobnie to ona sama zagra w filmie!

Dzięki produkcji 365 dni spełniam swoje marzenia. Kolejne z nich spełniło się w zeszłym tygodniu...”wyszłam za mąż”. Stałam tam najważniejsza, cała na biało. Mogłam poczuć to, co czuje każda panna młoda, stres, radość, ekscytacje! Kolejny raz dzięki Wam poczułam, że umiem latać. Bo to dzięki Wam i dla Was tworze tę bajkę, w której zagrałam...najpiękniejszą , najbardziej kolorową ale też realną i możliwą do przeżycia. Chciałam byście mieli niespodziankę w kinie, chciałam trzymać to w sekrecie do 14.02, ale niestety tajemnice nie są moją mocną stroną...krajowych mediów także 🤦🏼‍♀️ Zatem wszystkich Was zapraszam 14 lutego na „skromną” uroczystość 👰🏼🤵🏻 zobaczycie jak poradziłam sobie w najtrudniejszej, życiowej roli (lekko kaskaderskiej-dosłownie i w przenośni) 😈 ...a jeśli wieść o moim ślubie zaskoczyła Was, to musicie wiedzieć, że to będzie najmniejsze zaskoczenie w ekranizacji 365 dni 😈

Czekacie na film "365 dni"? Czy będzie lepszy niż hollywoodzkie "50 twarzy Greya"? Przekonamy się w najbliższe walentynki!

Lipińska, Węgrowska i Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" wyśmiały swoje stare zdjęcia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×