"365 dni". Blanka Lipińska znieważona przez fotografa?! W sieci opublikowała wideo z zajścia na "ściance"!

Blanka Lipińska opublikowała w sieci wideo z zajścia, które miało miejsce na czerwonym dywanie przed galą Bestsellery Empiku 2019. Pisarka została znieważona przez jednego z fotografów i wdała się z nim w ostrą wymianę zdań.

Multimedia

Blanka Lipińska znieważona na czerwonym dywanie?!

Na profilu Blanki Lipińskiej w social mediach pojawiło się wideo z czerwonego dywanu przed galą Bestsellery Empiku 2019. Autorka trylogii "365 dni" pozowała na tzw. ściance, kiedy usłyszała niewybredny komentarz z ust jednego z fotografów.

Blanka Lipińska i nocne zdjęcia z planu "365 dni". Jak zaczynała z Michele Morrone?Zobacz więcej

Lipińska nie kryła oburzenia słowami mężczyzny. Postanowiła zwrócić mu uwagę, a całe zajście nagrała jej menedżerka. Pisarka tak opisała to wydarzenie:

Jeden z fotografów, skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami „nie takie dupy miał”....🤦🏼‍♀️ Reszta jest na filmie.... Pan przeprosił...bo chyba głupio mu się zrobiło, ze koledzy nie stanęli za nim murem, a wręcz byli zażenowani 🙄 Tylko niestety to przepraszam, mogłam sobie w buty wsadzić, bo po chwili, kiedy nie zapozowały mu do zdjęcia usiłował obrazić mnie w bardziej „wyszukany” sposób... Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! Kochani....szanujmy się 🙏🏼 Nawzajem i samych siebie !

Przypomnijmy, że Blanka Lipińska otrzymała Bestseller Empiku 2019 za powieść "Kolejne 365 dni" - trzecią część trylogii "365 dni". Ekranizacja pierwszej książki z tej serii wejdzie do kin już 7 lutego 2020 r. Wiosną 2020 Lipińska zadebiutuje też jako prowadząca reality show, pt. "Tylko Jeden" w Polsacie.

Blanka Lipińska poprowadzi nowy reality show! O czym będzie program?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×