"365 dni". Filmowa wersja erotyka Blanki Lipińskiej doczeka się kontynuacji! Wiemy, kiedy "365 dni 2" trafi do kin!

Chociaż wciąż czekamy na premierę filmu "365 dni", to jednak już wiadomo, że produkcja... doczeka się kontynuacji! Ujawniona została już także data premiery filmu "365 dni 2"!

Multimedia

Wielkimi krokami nadchodzi premiera jednej z najbardziej kontrowersyjnych polskich produkcji tego roku, a mianowicie filmu "365 dni", który oparty jest na bestsellerowym erotyku Blanki Lipińskiej. Już w tym momencie można zakładać, że kina w okresie walentynek przeżyją prawdziwe oblężenie, a "365 dni" będzie jednym z najpopularniejszych filmów tego roku.

Michele Morrone zdominował Annę Marię Sieklucką w nowym zwiastunie erotyka Blanki Lipińskiej!Zobacz więcej

Dlatego kompletnie się nie dziwimy, że powstanie kontynuacja hitu Blanki Lipińskiej! Film "365 dni 2" do kin trafi 12 lutego 2021 roku. Gwiazdami filmu są Anna Maria Sieklucka oraz Michele Morrone.

Możemy przypuszczać, że fabuła "365 dni 2" będzie oparta na książce "Ten dzień". Sycylijskie życie Laury Biel zaczyna przypominać bajkę. Jest huczne wesele, mąż, który zrobi i odda dla niej wszystko, ciąża, prezenty i niewyobrażalny wprost luksus: służba, samochody, nadmorskie rezydencje. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że wokół kręcą się sami gangsterzy, w powietrzu wisi nieokreślona zbrodnia, ktoś stale próbuje ją porwać i zabić, a Olo, najlepsza przyjaciółka, ślepo podąża w jej ślady. Bycie żoną najniebezpieczniejszego mężczyzny na Sycylii ma swoje konsekwencje i Laura boleśnie się o tym przekona…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kot (gość)

    Powieść "365 dni" nie jest erotykiem - jest powieścią erotyczną. Erotyk to utwór liryczny o tematyce miłosnej, a powieść jest gatunkiem epickim.

    31.01.2020 11:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×