"365 dni" hitem w kinach! Polacy tłumnie ruszyli na erotyczny film Blanki Lipińskiej. Historia Laury i Massimo trafi za granicę?

"365 dni" po premierowym weekendzie ma na koncie już prawie 454 tysiące widzów! To najlepsze otwarcie w 2020 roku. Polacy tłumnie ruszyli do kin, by zobaczyć rozpalającą zmysły grę kochanków – Laury i Massima.

Multimedia

"365 dni" hitem w polskich kinach

W premierowy weekend "365 dni" przyciągnęło na seanse prawie 454 tysiące widzów. 14 lutego, ta idealna na walentynki pozycja, trafi również do kin w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Blanka Lipińska odpowiada na negatywne recenzje filmu. "Kimże są krytycy w odniesieniu do milionów fanów"Zobacz więcej

"365 dni" to film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomka Mandesa. Choć premierę miał 7 lutego, rozpalał do czerwoności jeszcze długo przed nią. Gorący zwiastun sprawił, że o możliwość obejrzenia "365 dni" zaczęły dopytywać rzesze widzów z całego świat m.in.: Rosji, Niemiec, Francji, Brazylii czy Australii.

W filmie "365 dni" występują m.in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Przemysław Sadowski oraz Michał Mikołajczak. Autorem zdjęć jest Bartek Cierlica.

Blanka Lipińska i nocne zdjęcia z planu "365 dni". Jak zaczynała z Michele Morrone?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Jeśli kiedyś obejrzę ten film to tylko dla scen tańca z udziałem fantastycznych tancerzy- Stefano Terrazzino i Pauliny Biernat.

    15.02.2020 23:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×