"365 dni". Mama Blanki Lipińskiej skradła show na premierze! To po niej pisarka odziedziczyła urodę?

Na uroczystej premierze "365 dni" Blanka Lipińska pojawiła się z rodzicami. Trzeba przyznać, że mama pisarki skradła show! Już wiadomo, po kim Blanka Lipińska odziedziczyła urodę.

Multimedia

"365 dni" - Blanka Lipińska z rodzicami na premierze

W czwartek, 6 lutego 2020 odbyła się uroczysta premiera erotyka "365 dni". Na tę okazję Blanka Lipińska wybrała się z rodzicami. Trzeba przyznać, że mama pisarki skradła show. Kobieta pojawiła się w długiej eleganckiej sukni w kolorze pudrowego róży, która doskonale współgrała z kreacją Blanki. Tata Lipińskiej w czarnym garniturze, do którego założył czarny półgolf prezentował się naprawdę elegancko.

Blanka Lipińska z rodzicami, piękna Anna Maria Sieklucka i groźny Michele Morrone na premierze. Kto jeszcze się pojawił?Zobacz więcej

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Blanka Lipińska pozowała z rodzicami na premierze "365 dni".

Zobacz galerię

"365 dni" - o czym jest?

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnia próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×