"365 dni". Michele Morrone zapowiada swój powrót w 2. części filmu oraz... przeprowadzkę do Hollywood!

Michele Morrone oficjalnie zapowiedział swój powrót w 2. części filmu "365 dni" na podstawie książek Blanki Lipińskiej. Zdradził także, że planuje przeprowadzkę do Hollywood!

Multimedia

Michele Morrone w 2. części "365 dni"

Michele Morrone skradł serca Polek dzięki udziałowi w filmie "365 dni" na podstawie książki autorstwa Blanki Lipińskiej. Przystojny Włoch staje się jednak coraz bardziej popularny w innych częściach świata. Wszystko za sprawą piorunującego sukcesu, jaki "365 dni" odnosi odkąd pojawił się na platformie Netflix niemal we wszystkich krajach świata. Teraz Morrone oficjalnie potwierdził, że pojawi się w kontynuacji filmu.

Michele Morrone w "Tańcu z gwiazdami"! Jak tańczy seksowny Massimo z filmu Blanki Lipińskiej?Zobacz więcej

O powrocie filmowego Massimo napisał amerykański portal TMZ, który uznaje "365 dni" za "film Netflixa". "Informacje o sequelu mogą być niespodzianką, ponieważ zakończenie filmu wskazuje na brak możliwości kontynuacji" - czytamy. "Oczywiście, jeśli ktoś czytał książkę - część trylogii - nie będzie zaskoczony" - dodaje TMZ. Wciąż jednak nie ma daty rozpoczęcia zdjęć, które przeciągają się ze względu na pandemię koronawirusa.

Michele Morrone - z Włoch, przez Polskę do Hollywood

Michele Morrone zdradził przy okazji, że planuje przeprowadzkę do Hollywood, gdzie będzie mógł realizować swój "amerykański sen". - Każdy aktor marzy o tym, aby robić filmy w Hollywood. Ja właśnie dostałem odpowiednią propozycję i po prostu nie mam innego wyjścia. Muszę to zrobić - powiedział włoski aktor, który niedawno okrzyknięty został mianem "najseksowniejszego mężczyzny świata".

Michele Morrone - Massimo z "365 dni" - w nowym serialu na Netflix! Premiera w kwietniu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×