"365 dni". Natalia Janoszek zagra Laurę Biel w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej?

Blanka Lipińska pracuje nad ekranizacją swojej bestsellerowej powieści "365 dni". Na razie szczegóły produkcji owiane są tajemnicą. Media właśnie obiegła wiadomość, że główną rolę kobiecą w filmie zagra Natalia Janoszek.

Multimedia

"365 dni" - film

Od kilku miesięcy trwają prace nad ekranizacją bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej "365 dni". Pisarka regularnie ujawnia co nieco z tego, co dzieje się na planie, jednak najważniejsze informacje wciąż są owiane tajemnicą.

Netflix pracuje nad adaptacją polskiej wersji "50 twarzy Greya"!Zobacz więcej

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że główną rolę męską, czyli Massimo zagra Michele Morrone. Teraz media obiegła wiadomość, że Laurę Biel, czyli główną postać kobiecą, zagra Natalia Janoszek. Te informacje nadal nie są oficjalnie potwierdzone.

Blanka Lipińska o odtwórczyni roli Laury napisała na Instagramie:

Przyszedł czas i na Nią ❤️ Moja MAŁA Laura...długo Cię szukałam, bo ciężko jest znaleźć siebie 🤷🏼‍♀️ Pamietam jak mój producent Tomek Mandes pokazał mi jej zdjęcie. Zapytał: - Kogo ci przypomina? W pierwszej chwili myślałam, że to ja 😳 Później na castingu oczarowała mnie, jej gra aktorska zachwyciła, a chemia między nią i Massimo upewniła w wyborze 🔥🔥🔥 ⚫️ ⚫️ ⚫️ Teraz to dopiero macie gwoździa, co ? 😁 Nie rozpoznacie jej ... ale wkrótce poznacie 😈

Polska aktorka uderzona w twarz w Bollywood! "Nikt jeszcze mnie tak mocno nie uderzył"Zobacz więcej

Natalia Janoszek - kim jest?

Natalia Janoszek urodziła się w 1990 roku w Bielsku-Białej. Jako aktorka zadebiutowała w 2012 roku, główną rolę w bollywoodzkim dramacie „Dreamz”. W Hollywood pojawiła się dwa lata później w filmie „The Green Fairy”. Zanim Natalia Janoszek zaczęła pojawiać się w zagranicznych produkcjach filmowych, odnosiła sukcesy w modelingu i wyborach miss.

Źródło: PrzeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×