"365 dni". Netflix wyprodukuje kolejne części erotyka Blanki Lipińskiej! Kto zagra Nacho?

"365 dni" to film, który momentalnie stał się hitem. Produkcja, oparta na erotycznej powieści Blanki Lipińskiej, najpierw podbiła kina w Polsce, a następnie - za sprawą Netflix - stała się światowym hitem! Teraz już wiemy, że Netflix wyprodukuje 2. i 3. część "365 dni"!

Multimedia

"365 DNI" - NETFLIX WYPRODUKUJE 2. I 3. CZĘŚĆ!

Laura i Massimo powracają, a ich ponowne spotkanie jest dużo bardziej gorące i namiętne niż kiedykolwiek wcześniej. Ich nowy początek komplikują więzy rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury i za wszelką cenę chce zdobyć jej serce i zaufanie. Filmy, będące kontynuacją popularnej na całym świecie produkcji "365 dni", zostaną luźno oparte na książkowej trylogii (Ten dzień i Kolejne 365 dni) Blanki Lipińskiej, która współpracowała przy tworzeniu scenariusza autorstwa Mojcy Tirs.

Tytuł "365 dni" znalazł się na liście Top10 Netflix w ponad 90 krajach i zajął czwarte miejsce wśród najczęściej wyszukiwanych filmów w Google na całym świecie w 2020 roku. W obsadzie kolejnych części filmu "365 dni" ponownie pojawią się Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka, a także Magdalena Lamparska i Otar Saralidze.

"365 dni" wśród najgorszych filmów na świecie! Blanka Lipińska skomentowała wyjątkowe "wyróżnienie"!Zobacz więcej

KTO ZAGRA NACHO W "365 DNI"?

Do obsady dołączy Simone Susinna, który wcieli się w nową postać, Nacho. Simone Susinna jest modelem, nie jest profesjonalnym aktorem, więc rola Nacho w kontynuacji "365 dni" będzie dla niego ogromnym wyzwaniem.

Łukasz Kłuskiewicz, w Netflix odpowiedzialny za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej mówi:

"365 dni" był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii 365 dni i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują.

"365 dni". Wielki wytrysk filmowej nudy. Więcej seksu niż w "50 twarzach Greya"?Zobacz więcej

Blanka Lipińska dodaje:

To dla mnie zaszczyt i ogromna radość, że kolejne dwie części trylogii 365 dni - Ten dzień oraz Kolejne 365 dni - stały się inspiracją dla filmowych scenariuszy, które zostaną zekranizowane przez Netflix. Jestem bardzo podekscytowana, że fani moich książek na całym świecie będą mogli śledzić dalsze losy Laury i Massimo, oraz poznać ich w nowych, świeżych i zaskakujących sytuacjach.

Kolejne części "365 dni", podobnie jak pierwszą, wyreżyserują wspólnie Barbara Białowąs i Tomasz Mandes. Za scenariusze nowych filmów odpowiadają Mojca Tirs, Blanka Lipińska, Tomasz Mandes. W obsadzie znaleźli się Anna-Maria Sieklucka (Laura), Michele Morrone (Massimo), Simone Susinna (Nacho), Magdalena Lamparska (Olga), Otar Saralidze (Domenico). Produkcja filmu rozpocznie się w tym miesiącu w Polsce i we Włoszech, a premiera na Netflix jest zaplanowana na 2022 rok.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×