"365 dni" obejrzało już ponad 1,25 miliona widzów! Erotyk Blanki Lipińskiej króluje w polskich kinach

"365 dni" w ciągu niecałych dwóch tygodni w kinach zobaczyło ponad 1,25 miliona widzów. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa kolejny weekend z rzędu królował na ekranach i rodzimym box office.

Multimedia

"365 dni" Blanki Lipińskiej króluje w polskich kinach!

Zainteresowanie burzliwym romansem Laury Biel i Massima Torricellego ciągle rośnie, a ogromna frekwencja w kinach tylko to potwierdza. Po niecałych dwóch tygodniach wyświetlania (7.02-18.02) „365 dni” obejrzało ponad 1,25 miliona osób. To najszybciej osiągnięta milionowa widownia w 2020 roku. Zachwyceni fani nie szczędzą pochwał twórcom filmu i chętnie dzielą się swoimi opiniami w mediach społecznościowych:

Muzyka do filmu świetnie dopasowana, gra aktorska Laury, Massimo i Olo – WOW! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Sceny erotyczne na wysokim poziomie – widać duże zaangażowanie aktorów, nic nie było wymuszone, udawane, bardzo naturalne! Świetna robota! Nie powiedziałabym, że to polski film – pisze jedna z fanek.

Jestem w szoku... Chyba podobał mi się bardziej od książki... Wszystko jakoś tak naturalnie z siebie wychodziło... Massimo taki bardziej czarujący, opiekuńczy... A sceny erotyczne mocne, ale wysmakowane – dodaje kolejna.

Sylwia Bomba też przyjaźni się z Blanką Lipińską. Dlaczego nie wystąpiła w jej filmie?Zobacz więcej

W premierowy weekend „365 dni” przyciągnęło do kin prawie 454 tysiące widzów, czyniąc z ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej najlepsze otwarcie 2020 roku. I choć film wyświetlany jest na ponad 500 ekranach, to w dniu zakochanych ciężko było zdobyć bilet na seans, gdyż znaczna ich część rozeszła się jeszcze w przedsprzedaży.

"365 dni". Wielki wytrysk filmowej nudy. Więcej seksu niż w "50 twarzach Greya"?Zobacz więcej

W filmie „365 dni” występują m.in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Przemysław Sadowski oraz Michał Mikołajczak. Autorem zdjęć jest Bartek Cierlica.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×