"365 dni". Otar Saralidze czytał wcześniej erotyczną powieść Blanki Lipińskiej? Ekranowy Domenico wyjaśnia, czemu Polki pokochają ten film!

W kinach można oglądać już film Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa pt. "365 dni", który oparty jest na erotycznej powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. Podczas premiery "365 dni" mieliśmy okazję porozmawiać z Otarem Saralidze, czyli ekranowym Domenico!

Multimedia

Otar Saralidze w filmie "365 dni" wciela się w postać Domenico, czyli brata Massima (Michele Morrone). Młody aktor opowiedział nam o swojej roli oraz współpracy z Michele, ale nie mogliśmy go zapytać o to, czy czytał powieść Blanki Lipińskiej, na której oparty jest film!

Słyszałem o tej książce, ale nie czytałem jej. Gdy dostałem propozycję, to musiałem ją w końcu przejrzeć i byłem bardzo szczęśliwy, że wezmę w tym udział - powiedział nam Otar Saralidze.

"365 dni". Wielki wytrysk filmowej nudy. Więcej seksu niż w "50 twarzach Greya"?Zobacz więcej

Urodzony w 1990 roku podzielił się z nami również przemyśleniami na temat tego, co sprawi, że Polki pokochają "365 dni"!

Całokształt tego filmu to już jest świetny start do tego, żeby ludzie przyjęli to z otwartymi ramionami. Oczywiście ludzie będą też bardzo krytyczni i wymagający, ale myślę, że cała ekipa i cała praca skupiła się na tym, żeby oddać ducha tej książki w jak najlepszym wydaniu. Ludzie będą bardzo miło zaskoczeni - zdradził nam ekranowy Domenico.

"Zenek". Życie to są chwile, czyli amerykański sen prostego chłopaka ze wsi. Warto obejrzeć film o Zenku Martyniuku?Zobacz więcej

Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel (Anna Maria Sieklucka) jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

OTAR SARALIDZE - WYWIAD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×