"365 dni". Powieści erotyczne Blanki Lipińskiej znowu są bestsellerami! To wszystko zasługa filmu?

Blanka Lipińska znów triumfuje! Jej powieści erotyczne "365 dni" ponownie znalazły się w czołówce najchętniej kupowanych książek.

Multimedia

Książki Blanki Lipińskiej znów bestsellerami

Blanka Lipińska, swoją pierwszą powieść erotyczną, "365 dni" wydała w 2018 roku. W tym samym roku ukazała się kolejna część tej książki zatytułowana "Ten dzień". W kolejnym roku do sprzedaży trafiła powieść zamykające tę trylogię: "Kolejne 365 dni".

Erotyk Blanki Lipińskiej króluje w polskich kinach! Ilu widzów obejrzało już film?Zobacz więcej

Mimo że od premiery wydania powieści minęło trochę czasu, to autorka znów trafiła na podium bestsellerów. Wszystko za sprawią premiery filmu na podstawie "365 dni". W lutym czytelnicy najchętniej kupowali "Ten dzień". Drugie miejsce zajęło "365 dni", a trzecie - ostatnia część jej powieści.

Zobacz galerię

"365 dni" - o czym jest?

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnia próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×