"365 dni". Sylwia Bomba przeprasza Blankę Lipińską! Co się stało?

Chociaż kina obecnie są zamknięte, to jednak wcześniej publiczność masowo szturmowała sale kinowe, aby zobaczyć film "365 dni", który powstał na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej. O produkcję zapytaliśmy Sylwię Bombę, gwiazdę programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Multimedia

Sylwia Bomba, poza tym, że jest gwiazdą show TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem", jest też przede wszystkim absolwentką łódzkiej Szkoły Filmowej, więc była odpowiednią osobą do wypowiedzenia się na temat filmu "365 dni". Z Sylwią Bombą spotkaliśmy się na premierze tej produkcji, gdzie powiedziała nam:

Mam nadzieję, że film Blanki będzie dobrym kawałkiem rozrywki. Mam nadzieję, że spędzę na nim po prostu dobrze czas.

Sylwia Bomba szczerze o macierzyństwie! Co wydarzy się w 12. sezonie "Gogglebox"?Zobacz więcej

Co więcej, Sylwia Bomba postanowiła... przeprosić Blankę Lipińską! Powód był prozaiczny, bowiem Bomba... jeszcze nie przeczytała książek Lipińskiej!

Przepraszałam za to Blankę milion razy, ale ja książki nie czytałam. Mamy wszystkie części w domu, więc dołączyliśmy do grona odbiorców statystycznych, ale nie przeczytaliśmy tej książki. Przepraszam cię Blanka! - powiedziała Sylwia Bomba.

Zastanawiacie się, jakie filmy prywatnie lubi Sylwia Bomba? Sprawdźcie naszą rozmowę z gwiazdą "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wacek s osp (gość)

    Szkoda mi czasu na takie artykuły.

    24.03.2020 16:24
  • Graf oman (gość)

    A JA TEŻ NIE CZYTAŁEM I NIE ZAMIERZAM TEGO CZYTAĆ ANI PRZEPRASZAĆ ZA TO ŻE NIE CZYTAŁEM.

    17.03.2020 20:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×