"365 dni". Szczere wyznanie Michele Morrone. Chcial porzucić aktorstwo i został ogrodnikiem

Michele Morrone jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w Polsce. Wszystko za sprawą roli Massimo w "365 dni" Blanki Lipińskiej. Aktor zdradził, że jeszcze niedawno chciał porzucić aktorstwo i został ogrodnikiem.

Multimedia

"365 dni" - Michele Morrone został ogrodnikiem

7 lutego do kin wszedł film "365 dni" na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. O produkcji było głośno jeszcze przed premierą. Sama autorka zapowiadała, że będzie to pierwszy polski film erotyczny. Główną rolę męską w "365 dni" gra włoski aktor Michele Morrone, który stał się obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w Polsce.

Przystojny Włoch zdobył się na szczere wyznanie. Na swoim profilu na Instagramie napisał, że jeszcze półtora roku temu chciał rzucić aktorstwo i znalazł pracę jako ogrodnik, ponieważ skończyły mu się pieniądze.

Michele Morrone jako Massimo w filmie Blanki Lipińskiej. Kim jest seksowny Włoch, który rozpali wszystkie Polki?Zobacz więcej

Półtora roku temu chciałem wszystko zostawić, porzucić aktorstwo. Byłem w głębokiej depresji po rozwodzie z żoną. Znalazłem pracę jako ogrodnik w małej wsi zamieszkałej przez 1000 osób, ponieważ nie miałem już żadnych pieniędzy. Jednak życie jest dziwne i kiedy jesteś przygnębiony, przeznaczenie stawia przed tobą odpowiedni pociąg. Jeśli jesteś silny, możesz do niego wsiąść.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

"365 dni" - o czym jest?

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnia próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na... pokochanie go.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×