"365 dni: Ten dzień". Anna Maria Sieklucka żyje jak królowa! Jej dom przypomina pięciogwiazdkowy hotel

Anna Maria Sieklucka zyskała sławę za sprawą głównych ról w filmach "365 dni" oraz "365 dni: Ten dzień". Jak widać, sukces kontrowersyjnych produkcji przełożył się na warunki życia odtwórczyni roli Laury. Okazuje się, że Anna Maria Sieklucka mieszka jak prawdziwa królowa, a wnętrz jej domu mógłby pozazdrościć niejeden renomowany hotel. Zobaczcie, jak mieszka słynna aktorka!

Multimedia

Anna Maria Sieklucka - "365 dni"

Anna Maria Sieklucka to aktorka, która od dłuższego czasu jest na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą roli Laury - głównej bohaterki głośnych ekranizacji erotycznych powieści Blanki Lipińskiej: "365 dni" oraz "365 dni: Ten dzień. Choć oba filmy wzbudzają sporo kontrowersji i nie cieszą się najlepszą opinią wśród krytyków, to jednocześnie są wielkimi kasowymi hitami. W planach jest już nawet 3. część głośnej sagi.

Przed angażem Anny Marii Siekluckiej do "365 dni", widzowie mogli ją oglądać m.in. w serialu "Na dobre i na złe".

"365 dni: Ten dzień". Stosunek goni stosunek i stosunkiem pogania. Film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej podbija NetflixZobacz więcej

Anna Maria Sieklucka żyje jak królowa! Jej dom przypomina pięciogwiazdkowy hotel

Sukces filmowych adaptacji powieści Blanki Lipińskiej sprawił, że Anna Maria Sieklucka zdobyła ogromny rozgłos. Odtwórczyni roli Laury najwidoczniej zdaje sobie sprawę ze swojej popularności i bardzo aktywnie udziela się w swoich mediach społecznościowych. Na koncie na Instagranie aktorki możemy zobaczyć jak się ona urządziła. Trzeba przyznać, że wnętrza jej domu robią wrażenie. Można je porównać do wystroju renomowanych, pięciogwiazdkowych hoteli. Widać, że aktorka korzysta ze sławy pełnymi garściami i aranżując swój dom, nie wahała się postawić na szyk i luksus.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie jak mieszka gwiazda "365 dni"!

Zobacz galerię

Tak mieszkają Anna i Grzegorz Bardowscy! Stylowa biała cegła i wielkie małżeńskie łoże w posiadłości rolnikówZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×