365 dni

Serialowe i filmowe koszmary, które biły rekordy oglądalności. "365 dni", "Lucyfer", "Jak pokochałam gangstera" i inne hity!

Słabe filmy i seriale - takich produkcji jest mnóstwo! Chociaż nie znajdą się dwie takie same opinie na temat jednego serialu czy filmu, to jednak są produkcje, które naprawdę mają więcej słabych stron. Są również takie tytuły, które mimo kiepskich opinii i tak były oglądane przez tabuny widzów. Które propozycje na seans, których nie radzilibyśmy wam włączać, to największe hity? Zobacz naszą galerię!

09.09.2022Ranking

"Kolejne 365 dni" światowym hitem? Netflix opublikował globalny ranking. Które miejsce zajął film z Anną Sieklucką?

Kilka dni temu na Netflixie pojawiła się kolejna część z cyklu filmowych adaptacji powieście Blanki Lipińskiej. Poprzednie dwie części "365 dni" pomimo miażdżących ocen krytyków okazały się niekwestionowanymi hitami platformy. Jak pod tym względem wypadło "Kolejne 365 dni"? Netflix opublikował właśnie globalny ranking popularności.

26.08.2022Kolejne 365 dni

"Kolejne 365 dni". Anna Maria Sieklucka ma dom jak z bajki! Gwiazda "365 dni" żyje niczym królowa!

Anna Maria Sieklucka zyskała sławę za sprawą głównych ról w filmach "365 dni" oraz "365 dni: Ten dzień". Jak widać, sukces kontrowersyjnych produkcji przełożył się na warunki życia odtwórczyni roli Laury. Okazuje się, że Anna Maria Sieklucka mieszka jak prawdziwa królowa, a wnętrz jej domu mógłby pozazdrościć niejeden renomowany hotel. Zobaczcie, jak mieszka słynna aktorka!

19.08.2022Kolejne 365 dni

"365 dni: Ten dzień" [RECENZJA]. Stosunek goni stosunek i stosunkiem pogania. Film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej podbija Netflix

Od premiery filmu "365 dni" minęły dwa lata i wciąż zadziwia mnie skala fenomenu tej produkcji. Wystarczyło, że film pojawił się na Netflix i w jednym momencie stał się w najgłośniejszym polskim filmem na świecie w ostatnich latach. Czy nam się to podoba, czy nie, to fakt, któremu nie zaprzeczymy. Teraz jego drogą ma szansę iść kontynuacja pt. "365 dni: Ten dzień". Sprawdźcie naszą recenzję.

29.04.2022Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×