"39 i pół". Jak zmienili się aktorzy grający główne role? Co robili po zakończeniu serialu?

Serial "39 i pół powraca" po prawie 10 latach! Jego kontynuację - "39 i pół tygodnia" - zobaczymy już na jesieni 2019 r.! Z tej okazji pokażemy Wam, jak zmienili się aktorzy, którzy grali główne role w produkcji TVN. Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Już od dłuższego czasu pojawiały się plotki, iż serial "39 i pół" miały powrócić na antenę TVN z nowymi odcinkami. Teraz te pogłoski okazały się prawdą, a aktorzy już trafili na plan! Kolejny sezon będzie nazywać się "39 i pół tygodnia" i opowie dalsze losy znanych nam już bohaterów.

Tomasz Karolak na planie nowych odcinków! Darek dowie się, że wkrótce umrze! Jak zareaguje?Zobacz więcej

"39 i pół" - fabuła

Darek (Tomasz Karolak) śni, że skończył czterdzieści lat i jeszcze niczego w życiu nie osiągnął. Pod wpływem snu odchodzi od Kaśki, (Dorota Deląg) z którą mieszka, i wraca do żony Ani (Daria Widawska) i 17-letniego syna Patryka (Alan Andersz). Ku swemu zdumieniu okazuje się to nie takie proste. Anna jest już w związku z Tomaszem (Krzysztof Stelmaszyk) - odpowiedzialnym agentem ubezpieczeniowym i zupełnym przeciwieństwem Darka. Mimo to główny bohater postanowi walczyć o swoją rodzinę.

"39 i pół" - kontynuacja

W nowej serii Darek stanie przed największym wyzwaniem na jakie mógł go wystawić los. Już w pierwszym odcinku pozna przerażającą diagnozę lekarzy - zostanie mu jeszcze tylko 39 i pół tygodnia życia! Darek postanowi w pełni wykorzystać czas, który mu pozostał. Poza tym ponownie spróbuje rozprawić się ze swoimi doczesnymi sprawami.

"39 i pół" - bohaterowie

"39 i pół" przyniósł wielu bohaterom grającym główne role dużą popularność. Co prawda niektórzy z nich po zakończeniu serialu nie pojawiali się zbyt często na małym ekranie, ale niektórzy zrobili wielkie kariery - np. Tomasz Karolak jest teraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów! Produkcja TVN otworzyła też drzwi kariery aktorom młodego pokolenia - Alan Andersz, Magdalena Lamparska, Marina Łuczenko-Szczęsna czy Antoni Królikowski właśnie w tym serialu stawiali swoje pierwsze kroki.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia odtwórców głównych ról w "39 i pół" - te obecne i te sprzed prawie 10 lat. Kto przez te lata zmienił się najbardziej?

Marina Łuczenko-Szczęsna na planie serialu. Jaka będzie Amanda po latach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Edward Miszczak opowiada o kontynuacji serialu "39 i pół"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×