"39 i pół". Kontynuacja kultowego serialu z Tomaszem Karolakiem jesienią w TVN! Edward Miszczak: "Od lat nie widziałem Karolaka w takiej formie, pobeczałem się trochę na niektórych scenach"

Telewizji TVN kontynuuje politykę reaktywacji swoich największych hitów. Po nowej wersji serialu "Odwróceni" oraz programie "Big Brother" nadszedł czas na wielki powrót kultowego serialu z Tomaszek Karolakiem w roli głównej - "39 i pół"! Co o powrocie produkcji powiedział nam dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak? Sprawdźcie!

Multimedia

"39 I PÓŁ" WRACA NA ANTENĘ TVN!

"39 i pół" to serial TVN emitowany w latach 2008-2009. Produkcja już od swoich pierwszych odcinków zdobyła ogromną popularność, więc fani przez lata domagali się kontynuacji. Teraz ich marzenie się ziści, ponieważ właśnie ruszyły zdjęcia do odcinków kontynuacji "39 i pół"!

Na planie nowych epizodów pojawili się aktorzy znani z oryginału, czyli Tomasz Karolak, Daria Widawska oraz Alan Andersz, ale twórcy zapowiadają, że pojawią się również nowi bohaterowie oraz wątki.

Kontynuacja serialu jest już pewna! Kiedy zobaczymy nowe przygody Darka? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Wcześniej zapowiadano, że kontynuacja "39 i pół" ma być zatytułowana "50 i co?", ale telewizja TVN jeszcze nie potwierdziła, że to ostateczny tytuł. Możemy się spodziewać, że produkcja na antenę TVN trafi już jesienią.

O nowe odcinki "39 i pół" zapytaliśmy Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, który powiedział nam:

Niesamowity. Pobeczałem się na niektórych scenach. Karolak jest w takiej formie, w jakiej nie widziałem go od wielu lat. Jest napowerowany powrotem do tej opowieści o pokoleniu, które przegrało, ale wciąż ma nadzieję na coś nowego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×