"39 i pół". Kontynuacja serialu jest już pewna! Kiedy zobaczymy nowe przygody Darka? [CO SIĘ WYDARZY]

Jakiś czas temu, pojawiły się pogłoski, że serial popularny TVN "39 i pół" doczeka się kontynuacji. Teraz, Tomasz Karolak potwierdza, że powstają nowe odcinki! Kiedy premiera? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"39 i pół" to serial TVN emitowany w latach 2008-2009. Produkcja zdobyła dwie nominacje do Telekamer w kategorii Najlepszy oryginalny serial polski oraz Najlepszy serial komediowy. Głównym bohaterem serialu był dobiegający do 40-ki Darek (w tej roli Tomasz Karolak), który w w dniu rodzin bohater za punkt honoru, stawia sobie odzyskanie rodziny i znalezienie uczciwej pracy, co niestety nie przychodzi mu łatwo. Jakiś czas temu. pojawiły się pogłoski, że już wkrótce powstanie kontynuacja popularnego serialu.

Powstanie kontynuacja serialu? Tomasz Karolak znów w obsadzie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak powiedział odtwórca głównej roli, Tomasz Karolak, w rozmowie ze Światem seriali plotki okazały się prawdą.

To prawda. Już wkrótce wracamy na plan, żeby pracować nad nowymi odcinkami, które zadebiutują na antenie TVN jesienią.

Tym razem kontynuacja serialu będzie nosiła tytuł "50 i co?". W nowych odcinkach zobaczymy perypetie już 50-letniego Darka. Jak twierdzi Tomasz Karolak, w obsadzie nie zabraknie znanych nam z "39 i pół" - Darii Widawskiej i Alana Andersza.

Z tego co wiem, wszyscy przyjęli zaproszenie do kontynuacji. Oczywiście, będą także nowe wątki, postaci, a co za tym idzie, kolejne nazwiska w obsadzie.

Co po tylu latach zmieni się u bohaterów? Jak będą wyglądały relacje Darka z synem Patrykiem i żoną Anką? Dowiemy się tego już wkrótce!

Tomasz Karolak o Małgorzacie Kożuchowskiej. Zagrają razem w kolejnym serialu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Szok (gość)

  Już nie mogę się doczekać ❤️ chyba z 10 razy obejrzałam 39 i pół 😍

  11.02.2019 16:19
 • Jajacek (gość)

  Jestem przekonany, że skoro 39 było fantastyczne to 50 bedzie fantastyczne i pół. Nie mogę się doczekać .....

  11.01.2019 18:41
 • Just (gość)

  Juz nie moge sie doczekac!!!😍

  09.01.2019 11:17
 • Wolę amerykańskie (gość)

  Plebs wyznacza mentalność, proletariacki sposób myślenia bez celów wyższych, bez głębszej refleksji, bez znajomości różnorodnych sposobów myślenia, pryzmatów, sposobów odczytu tekstów kultury, znajdowania połączeń między nimi. Gra szklanych paciorków. Ponadto intelektualna impotencja, umysłowe lenistwo, zawężone horyzonty, jednostkowa, własna perspektywa, brak empatii, prymitywny sposób spędzania czasu, awersja do lektury i kultury wysokiej, zamiłowanie do alkoholu, prymitywnego seksu, chodnikowej muzyki i polskich seriali, bezrefleksyjne życie, rozpłód na potęgę, powielanie schematów, powtarzanie frazesów, przekazywanie tych samych poglądów i wzorców następnym pokoleniom, tolerowanie rzeczywistych krzywd, nieświadomość polityczna i klasowa, zawiść, zazdrość, pożądanie, uzależnienie od alkoholu, tytoniu i mięsa, tania, niezdrowa żywność, konsumpcjonizm, ufanie reklamom, podążanie za modą, etos biedy w polsce, nieznajomość zasad działania rynku, duchowa pustka i nacechowana bogobojną hipokryzją religijność ludowa i wybiórcza, supermarketyzacja, etnocentryzm, uskutecznianie wyłącznie nabytych tradycji i ról społecznych, kulturowych, płciowych, pruderia seksualna i obyczajowa... Można tak wymieniać bez końca. To tylko niektóre cechy proletariatu jako sposobu życia, myślenia i działania.

  09.01.2019 03:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×