"39 i pół tygodnia". Aktorzy opowiadają o tym, jak dowiedzieli się o powrocie serialu! Byli zaskoczeni decyzją TVN?

To może być najgłośniejszy serialowy powrót tej jesieni. Już w niedzielę (8.09) na antenę TVN po 10 latach przerwy powróci "39 i pół". W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Daria Widawska, Magdalena Lamparska, Alan Andersz i Monika Krzywkowska opowiedzieli o tym, jak dowiedzieli się o powrocie serialu! Byli zaskoczeni decyzją TVN?

Multimedia

„39 i pół tygodnia” od 8 września, w niedziele o 21:30 na antenie TVN!

Serial komediowy "39 i pół" wraca jesienią na antenę TVN jako "39 i pół tygodnia". Po dziesięciu latach Tomasz Karolak, Daria Widawska, Magdalena Lamparska i Alan Andersz ponownie wcielą się w uwielbianych przez widzów bohaterów. W nowych odcinkach Darek Jankowski stanie przed szokującym, życiowym wyzwaniem. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego, nie pozostawi wyboru. Jak wieczny chłopiec zareaguje na wieść, że zostało mu 39 i pół tygodnia życia?

Darek Jankowski i słodko-gorzka historia o przemijaniu? Czy warto było czekać na kontynuację?Zobacz więcej

Kto z obsady był najbardziej zaskoczony decyzją o kontynuacji serialu "39 i pół"? W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Daria Widawska, Magdalena Lamparska, Alan Andersz i Monika Krzywkowska opowiedzieli o tym, jak dowiedzieli się o powrocie hitowej produkcji TVN.

OGLĄDAJ nowe odcinki "39 i pół tygodnia" wcześniej niż w TV!

Magdalena Lamparska była wtedy świeżo upieczoną mamą, ale informacja o powrocie "39 i pół" nie zaskoczyła jej. -Pamiętam, jak wtedy 10 lat temu kończyliśmy serial, to pozostał w nas duży niedosyt - przyznała aktorka. Z Darią Widawską radosną nowiną podzielił się jako pierwszy jej ekranowy partner - Tomasz Karolak, którego spotkała podczas urlopu w górach.

Nie pamiętam gdzie byłem, ale było super - dodał Alan Andersz.

Jak o angażu do serialu dowiedziała się Monika Krzywkowska, która w „39 i pół tygodnia” wcieli się w nową partnerkę Darka Jankowskiego? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×