"39 i pół tygodnia". Alan Andersz ma za sobą ciężkie chwile. Czym się dzisiaj zajmuje aktor? Odnalazł pasję z dala od kina

W 2012 roku Alan Andersz był jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Poważny wypadek na jednej z imprez mógł skończyć się dla niego tragicznie. Gwiazdor serialu "39 i pół" przeszedł bardzo długą drogę do wyzdrowienia. Zobaczcie, czym dziś zajmuje się 34-letni aktor.

Multimedia

Alan Andersz urodziny

Alan Andersz urodził się 4 października 1988 roku w Warszawie. Utalentowany tancerz zdobył ogromną popularność dzięki roli Patryka z serialu "39 i pół", który w latach 2008-2009 był wielkim hitem stacji TVN. Andersz ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról filmowych i telewizyjnych. Jurorował także trzech edycjach tanecznego programu Polsatu "Got to Dance. Tylko taniec".

Jego dynamicznie rozwijającą się karierę przerwał wypadek, który mógł się skończyć tragicznie. Gwiazdor serialu "39 i pół tygodnia" miał małe szanse na przeżycie!

Alan Andersz wypadek

W 2012 roku Alan Andersz miał poważny wypadek. Na skutek upadku ze schodów przeszedł kilka operacji i zapadł w śpiączkę farmakologiczną. Do pracy powrócił w 2016 roku. Aktor nie ukrywa, że to wydarzenie totalnie zmieniło jego życie.

Byłem wtedy bardzo wysoko życiowo i zawodowo. Nagle rąbnąłem najniżej jak się da, dalej była tylko śmierć, czasu bym nie cofnął, żyje mi się lepiej - wyznał w rozmowie z Agencją TVN.

Małgorzata Ohme pokazała partnera! Zobaczcie, jak wygląda jej ukochanyZobacz więcej

Powrót do zdrowia zajął Alanowi kilka lat. Aktor ma dziś 34 lata i jest całkowicie sprawnym człowiekiem. Andersz w 2019 roku wystąpił w kontynuacji serialu "39 i pół", czyli "39 i pół tygodnia". Oprócz aktorstwa, tworzy niezwykłe meble na zamówienie. Spawanie stało się jego pasją!

Alan Andersz 4 października obchodzi urodziny. Aktorowi składamy najlepsze życzenia!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×