"39 i pół tygodnia". Co zrobi Darek, kiedy dowie się, że umiera? Weźmie trzeci ślub z Anką?

Powstaje kontynuacja kultowego serialu "39 i pół", w którym w główną rolę wciela się Tomasz Karolak. Reporterka "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska odwiedziła plan zdjęciowy, gdzie spytała o czym będzie opowiadała nowa produkcja.

Multimedia

Tomasz Karolak ponownie wciela się w Darka Jankowskiego - wiecznego chłopca z pięćdziesiątką na karku. – "39 i pół tygodnia" pokaże naszych bohaterów znowu na zakrętach, poważniejszych jednak niż tamte – zdradził aktor. Okazuje się bowiem, że Darek stanie przed największym wyzwaniem na jakie mógł go wystawić los - zostało mu 39 i pół tygodnia życia!

Jak zmienili się aktorzy grający główne role w serialowym hicie TVN? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Kiedy życie jest jednym wielkim koncertem rockowym, trudno zaakceptować wyrok śmierci. Czy Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z chorobą? Co będzie chciał naprawić, nadgonić, nabroić i czy czas, mu na to pozwoli? Czy najbliżsi pomogą mu "na ostatniej prostej"?

Obok Karolaka, ponownie zobaczymy Darię Widawską w roli byłej żony Darka. Anka ma teraz całkiem nowe życie, a wokół niej kręcić się będzie nowy bohater, w którego wciela się Łukasz Konopka. Nową postacią będzie też lekarka kreowana przez Monikę Krzywkowską. Jakie będą jej relacje z Darkiem?

Marina Łuczenko-Szczęsna na planie serialu. Jaka będzie Amanda po latach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×