"39 i pół tygodnia". Jest już pierwszy zwiastun serialu! Tomasz Karolak śpiewa z trumny!

TVN udostępnił właśnie pierwszy zwiastun serialu "39 i pół tygodnia", w którym Tomasz Karolak wykonuje piosenkę "Nic nie może przecież wiecznie trwać"! Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

Premiera nowej odsłony serialu "39 i pół" zbliża się wielkimi krokami! Na instagramowym koncie produkcji pojawił się nowy, muzyczny zwiastun, który może wzbudzić pewne kontrowersje!

Zakończyły się zdjęcia do serialu! Czy Darek wygra walkę z śmiertelną chorobą? Zobacz więcej

Na początku klipu serialowy Darek (Tomasz Karolak) leży w trumnie, a wokół niego stoi kilka kobiet w żałobnych strojach. W pewnym momencie główny bohater, ubrany w kultową już skórzaną kurtkę, zaczyna recytować słowa piosenki "Nic nie może przecież wiecznie trwać" Anny Jantar. Na refren Darek podrywa się z trumny i zaczyna śpiewać pełnym głosem, a zebrane wokół płaczki zaczynają tańczyć wokół katafalku.

"39 i pół tygodnia" - zwiastun

Oprócz Tomasza Karolka w zwiastunie możemy zobaczyć Darię Widawską, Magdalenę Lamparską, Dorotę Deląg, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Monikę Krzywkowską i Sandrę Drzymalską. Ze zwiastuna może wynikać, że nowy sezon przybierze bardziej groteskową i mroczną formę. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się jesienią!

Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie! Kim jest jej wybranek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewa (gość)

    A co na ten ,,teledysk,, Natalia Kukulska???? Przecież to prorocza piosenka jej mamy Anny Jantar...A teraz ...Piotr Starak...?

    04.09.2019 17:37
  • Wyśpiewali??? (gość)

    Bardzo niesmaczny teledysk..Czułam ,że ,,wywołają jakiegoś wilka z lasu,,...Ponoć pan Piotr Starak był producentem 39 i pół....??? Czułam...byłam pewna,że coś ,,wykraczą,,W ten sposób nie warto się bawić....

    04.09.2019 17:33
  • Pipi (gość)

    Czego wymagać od de....i z TVN

    28.08.2019 20:07
  • Piotr (gość)

    Super by było jeśli zostałby tam na zawsze menel

    28.08.2019 20:05
  • czytelniczka (gość)

    Okropienstwo ta reklama w domu odrazu przelaczamy na inny kanal .podstarzali aktorzy i aktoreczki zrobia wszystko wystaapia w kazdej reklamie avy jeszcze choc na chwile zwrocic na siebie uwage .Napewno nie obejze tego filmu po tej zjechanej del8katnie piszac reklamie

    04.08.2019 12:06
  • Katarzyna (gość)

    Zajebista

    27.07.2019 19:55
  • Brak słów (gość)

    Prostak....

    25.07.2019 21:25
  • Bozena (gość)

    Podczas tej reklamy zmieniam kanał. Nie podoba mi się. Przykre skojarzenia. Nic gorszego nie mozna bylo wymyslec.

    25.07.2019 12:50
  • ola (gość)

    Bardziej debilnej reklamy dawno nie widziałam,no może jeszcze ostatnio reklama credic agricole

    13.07.2019 11:09
  • Joanna (gość)

    Bardzo nie na miejscu.. jak mozna robic parodię z tak powaznych rzeczy jak smierc.. pogrzeb.. Nie dawno takze pozegnałam bliską mi osobę. Ta reklama nie powinna w ogóle powstac. Aktorzy ktorzy w niej zagrali strasznie stracili w moich oczach..

    10.07.2019 20:46
  • wow (gość)

    Reklamować takie DNO swoim nazwiskiem, życiowy upadek....

    09.07.2019 21:26
  • Maria (gość)

    Pochowałam w tym miesiącu dwie bardzo bliskie mi Osoby, ta reklama jest nietylko niesmaczna, ale i bolesna dla mnie, przywołująca traumatyczne wspomnienia... Kto się pod tym projektem podpisał ? Kto to zatwierdził ? Macie się Państwo czego wstydzić...

    04.07.2019 21:53
  • Polka (gość)

    Brak slow na cos takiego.To ma sluzyc jako reklama ?......czy wam już calkiem w tych glowa pomieszalo sie ?.... dno dno dno mysle ze to będzie odwrotność tego o czym wam sie marzy .Aktorzy jak i producenci mogą sie wstydzić maja czego .

    03.07.2019 19:09
  • Joanna (gość)

    Po prostu nieprzyzwoite. Komu to przyszło do głowy? Z piosenki, która jest symbolem śmierci zrobić takie pośmiewisko? Nie będę oglądać.

    29.06.2019 08:41
  • Yeah (gość)

    Usmaż sobie cycki :D

    22.06.2019 21:49
  • Mfs (gość)

    @Lcf, A jak myślisz?

    21.06.2019 19:56
  • Lcf (gość)

    Gulczas? ;-)