"39 i pół tygodnia". Lena Kołakowska - córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej zagra w kontynuacji serialu TVN!

Lena Kołakowska - córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej wystąpi w "39 i pół tygodnia", czyli kontynuacji serialowego hitu sprzed lat. Dla 12-latki będzie to debiut na małym ekranie.

Multimedia

Serial "39 i pół" powraca w nowej wersji. W "39 i pół tygodnia" poznamy dalsze losy Darka (Tomasz Karolak), który znajdzie się na największym życiowym zakręcie. Diagnoza lekarzy nie pozostawi złudzeń – na rozliczenie się ze swoimi doczesnymi sprawami głównemu bohaterowi zostanie już tylko tytułowe 39 i pół tygodnia. Oprócz Tomasza Karolaka, w serialu ponownie wystąpi: Daria Widawska (ukochana Darka), Alan Andersz (syn), Marina Łuczenko-Szczęsna (córka) i Magdalena Lamparska (synowa). Zobaczymy też Wojtka Mecwaldowskiego, Antoniego Królikowskiego, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg.

Marina Łuczenko-Szczęsna na planie serialu. Jaka będzie Amanda po latach?Zobacz więcej

Jak podaje "Dzień Dobry TVN" w serialu "39 i pół tygodnia" wystąpi także Lena Kołakowska - córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej. Na razie nie wiadomo jeszcze w kogo wcieli się dziewczynka.

Moje dzieci,nie wiem czym na nie zasłużyłam ale one są dowodem na to, że cuda się zdarzają i dziękuje ich Ojcu za to,że są ...Lenie i Leosiowi,że wybrały mnie na mamę.To najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało.Jedyne co ma sens to praca nad sobą by być dla nich najlepsza matka i przyjacielem..i choć droga to niełatwa wyboista i pełna wyrzeczeń to dzięki właśnie dzieciom możemy się stawać.. Kocham Was ponad wszystko i dziękuje ze jesteście ❤️To wielkie wyzwanie i ogromny zaszczy być Wasza mamą - pisała jakiś czas temu na Instagramie Viola Kołakowska.

Tomasz Karolak na planie nowych odcinków! Darek dowie się, że wkrótce umrze! Jak zareaguje?Zobacz więcej

Lenę przyszła na świat 5 listopada 2007 roku. Tomasz Karolak ma ze swoją byłą partnerką, Violą Kołakowską jeszcze syna Leona, który urodził się 20 lutego 2013. Internauci już zwracają uwagę, że dziewczynka jest kopią swojego taty.

Cały ojciec :)

Ale podobna do taty

Cudowna dziewczynka, skopiowała wszystko co najlepsze

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia nastolatki. Myślicie, że pójdzie w ślady taty i zrobi karierę aktorską?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×