"39 i pół tygodnia". Magdalena Lamparska o powrocie na plan: Musimy dorównać do legendy!

Magdalena Lamparska opowiedziała o swoich odczuciach związanych z powrotem na plan serialu "39 i pół". Aktorka ponownie wciela się w Martę - ukochaną syna głównego bohatera.

Multimedia

Serial "39 i pół" wraca po 10 latach w nowej odsłonie i z nowym tytułem "39 i pół tygodnia". O kontynuacji serialu opowiedziała Magdalena Lamparska, wcielająca się w rolę Marty - ukochanej Patryka (Alan Andersz) - syna Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak).

Co zrobi Darek, kiedy dowie się, że umiera? Weźmie trzeci ślub z Anką?Zobacz więcej

- Powrót może być stresujący. Może nie walczymy z legendą, ale musimy do tej legendy chociaż dorównać - powiedziała Lamparska. - Na pewno jest to również powrót do fantastycznych relacji - dodała.

Przypomnijmy, że na plan "39 i pół tygodnia" powrócili także m.in. Daria Widawska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Antoni Królikowski i Dorota Deląg. Pojawią się także nowe postaci grane przez Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymalską, Łukasza Konopkę i debiutującą Maję Seklecką w roli najmłodszej córki Darka. Do obsady "39 i pół tygodnia" dołączyli również: Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski i Piotr Rogucki.

Marina Łuczenko-Szczęsna na planie serialu. Jaka będzie Amanda po latach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×