"39 i pół tygodnia". Magdalena Lamparska pokazała zdjęcia z podróży poślubnej! Gdzie pojechała z mężem?

Magdalena Lamparska w czerwcu br. zaskoczyła wszystkich informacją o ślubie. Do ceremonii doszło w Watykanie. Piękna aktorka i jej długoletni partner, Bartek Osumek wrócili już z podróży poślubnej. Gdzie odpoczywali zakochani? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek w czerwcu br. powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w Watykanie. Niedługo później szczęśliwe małżeństwo wybrało się w krótką podróż poślubną do Grecji. W związku z licznymi zobowiązaniami zawodowymi, para na odpoczynek znalazła zaledwie kilka dni. -Trzydniowy miesiąc poślubny też jest fajny! - podpisała jedno ze zdjęć Magdalena Lamparska.

Magdalena Lamparska wzięła ślub w Watykanie! Kim jest jej wybranek?Zobacz więcej

W mediach społecznościowych Lamparska pokazała już kilka zdjęć z podróży poślubnej do Grecji. Aktorka zaznaczyła, że ma ich jednak jeszcze całkiem sporo, dlatego po powrocie do Polski będzie sukcesywnie dzielić się z fanami swoimi wspomnieniami z wycieczki.

Czuję się totalnie poruszona obecnością tutaj. W klasie maturalnej o profilu biologiczno-chemicznym wymyśliłam sobie, że będę zdawać maturę z historii sztuki; przez rok moje ściany w pokoju były oklejone kolumnami w stylu doryckim, jońskim i korynckim, na ścianach wisiały budowle, obrazy, analizy malarstwa i architektury. Ale dzisiaj po raz pierwszy stoję na Akropolu i na własne oczy podziwiam. Wzruszenie. Bezcenne - napisała aktorka na Instagramie.

Przypominamy, że już jesienią na antenę stacji TVN powróci po 10 latach przerwy serial "39 i pół". W obsadzie nie mogło zabraknąć Magdaleny Lamparskiej, która przed laty wcielała się w rolę Marty - ukochanej Patryka (Alan Andersz) - syna Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak).

Zobaczcie, jak Magdalena Lamparska i Bartek Osumek spędzali czas w Grecji!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×