"39 i pół tygodnia". Marina Łuczenko kończy 30 lat! Jak zmieniała się żona Wojciecha Szczęsnego?

Marina Łuczenko świętuje 30. urodziny! Z tej okazji prezentujemy galerię, w której zobaczycie jak gwiazda zmieniała się przez lata. Sprawdźcie, jak wyglądała Marina na początku swojej kariery!

Multimedia

Chociaż Marina Łuczenko może kojarzyć się głównie ze swoim mężem, Wojciechem Szczęsnym, bramkarzem reprezentacji polski, to należy również pamiętać że artystka ma za sobą występy na scenie muzycznej jak i teatralnej. Talent wokalny odkrył w niej tata, który był muzykiem. Gwiazda już od najmłodszych lat śpiewała i odnosiła sukcesy. Wzięła udział m.in. w takich programach jak "Szansa na sukces", "Droga do gwiazd", wystąpiła także w finale krajowych eliminacji 1. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jako 15-latka zadebiutowała w tytułowej roli w musicalu "Romeo i Julia" Janusza Józefowicza.

Marina Łuczenko-Szczęsna na planie serialu. Jaka będzie Amanda po latach?Zobacz więcej

W 2008 roku Marina wzięła udział w siódmej edycji "Tańca z gwiazdami". Prawdziwą popularność przyniosła jej rola w serialu "39 i pół". W 2009 roku dołączyła do obsady jako Amanda, nieślubna córka Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak). W serialu miała okazję wykorzystać swoje umiejętności wokalne, ponieważ jej bohaterka była aspirującą piosenkarką. W 2010 roku pojawił się debiutancki singiel Mariny "Glam Pop", a rok później pierwsza płyta - "Hard Beat". Jej kariera muzyczna została przerwana przez problemy ze strunami głosowymi. Artystka poddała się poważnej operacji usunięcia polipa po której przechodziła długą rehabilitację. Na szczęście udało jej się wrócić do zdrowia i w 2017 roku wydać drugą płytę.

Pierwsze urodziny syna Mariny i Wojciecha Szczęsnych jak wesele w stylu safari! Wśród gości Lewandowscy z córką!Zobacz więcej

Od trzech lat Marina jest szczęśliwą żoną bramkarza Wojciecha Szczęsnego i mamą rocznego Liama. Już we wrześniu ponownie zobaczymy ją na ekranach telewizorów w serialu "39 i pół tygodnia". Z okazji 30. urodzin życzymy Marinie samych sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×