"39 i pół tygodnia". Marina Łuczenko-Szczęsna na planie serialu. Jaka będzie Amanda po latach?

Ruszyły zdjęcia do serialu "39 i pół tygodnia" - kontynuacji "39 i pół" z Tomaszem Karolakiem w roli głównej. Na planie pojawiła się też Marina Łuczenko-Szczęsna, która ponownie wcieli się w córkę głównego bohatera - Amandę.

Multimedia

Plotki o powrocie serialu "39 i pół" okazały się rzeczywistością. Już niedługo na antenie TVN widzowie będą mogli zobaczyć kontynuację popularnego przed laty serialu, który tym razem funkcjonować będzie jako "39 i pół tygodnia". Tytuł to czas, jaki pozostał głównemu bohaterowi, Darkowi Jankowskiemu po tym, jak usłyszał od lekarza druzgocącą diagnozę.

Tomasz Karolak na planie nowych odcinków! Darek dowie się, że wkrótce umrze! Jak zareaguje?Zobacz więcej

Na plan wróciła także Amanda, grana przez Marinę Łuczenko-Szczęsną. O swojej karierze i życiu rodzinnym opowiedziała w rozmowie z Kingą Burzyńską. - Jestem mega podekscytowana – wyznała wokalistka, która ostatnio poświęcała się głównie życiu prywatnemu - 9 miesięcy temu została mamą małego Liama.

Jak potoczyły się losy Amandy? Czy Marina Łuczenko-Szczęsna nie miała wątpliwości, że chce wrócić do aktorstwa? Zobacz, co powiedziała w "Dzień Dobry TVN"!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×