"39 i pół tygodnia". Marina Łuczenko-Szczęsna wielką nieobecną konferencji serialu. Kilka godzin później spadła ze schodów na imprezie modowej!

Marina Łuczenko-Szczęsna to jedna z gwiazd powracającego po 10 latach na antenę TVN serialu "39 i pół". We wtorek (3.09) odbyła się w Warszawie konferencja "39 i pół tygodnia", ale wokalistka nie uczestniczyła w wydarzeniu. Wieczorem pojawiła się za to na modowej imprezie, podczas której nieszczęśliwie poślizgnęła się na schodach i upadła.

Multimedia

Marina Łuczenko-Szczęsna w serialu "39 i pół tygodnia"

Wokalistka i żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego wraca w tym roku na mały ekran! Marinę Łuczenko-Szczęsną będziemy mogli oglądać jesienią w serialu "39 i pół tygodnia", który jest kontynuacją przygód Darka Jankowskiego z serialu "39 i pół". Artystka ponownie wcieli się w postać Amandy, córki głównego bohatera, której udało się zdobyć muzyczny szczyt. W serialu usłyszymy też utwory Mariny Łuczenko-Szczęsnej z jej ostatniej płyty zatytułowanej "On My Way".

We wtorek (03.09) w Warszawie zostało zorganizowane spotkanie prasowe z gwiazdami produkcji. Pojawili się na nim: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Magdalena Lamparska, Alan Andersz i Monika Krzywkowska. Obecna miała być też Marina Łuczenko-Szczęsna, ale wokalistce ostatecznie nie udało się dojechać na spotkanie z dziennikarzami.

Marina Łuczenko kończy 30 lat! Jak zmieniała się żona Wojciecha Szczęsnego? Zobacz więcej

Marina Łuczenko-Szczęsna spadła ze schodów na gali Flesz Fashion Night

Marina Łuczenko-Szczęsna pojawiła się za to kilka godzin później na gali Flesz Fashion Night. Wokalistka w trakcie pozowania fotoreporterom nieszczęśliwie poślizgnęła się na schodach i upadła. O przykrym zdarzeniu poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama.

Wywaliłam się na schodach. Tak się kończą branżowe imprezki — tłumaczyła na Instagramie Marina.

Fani Mariny mogą być jednak spokojni, ponieważ z jej kolejnych relacji na Instastory wynika, że nic złego się nie stało!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×