"39 i pół tygodnia". Marina Łuczenko-Szczęsna wywołała burzę swoją wypowiedzią na temat wyborów! Dlaczego nie zagłosuje?

Podczas jednej z imprez branżowych Marina Łuczenko-Szczęsna została zapytana o to, czy idzie na wybory. Jej odpowiedź wywołała burzę w sieci. Dlaczego? Co na temat czynnego prawa wyborczego ma do powiedzenia wokalistka?

Multimedia

Marina Łuczenko-Szczęsna o wyborach

Wiele polskich gwiazd zaangażowało się w akcję "Zabierz głos, bo go stracisz", w myśl której zachęca się obywateli do skorzystania z czynnego prawa wyborczego i wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych 13 października 2019 r. Marina Łuczenko-Szczęsna przyznała natomiast, że sama nie zamierza zagłosować w wyborach. Dlaczego?

Gwiazdy namawiają: "Zabierz głos, bo go stracisz". Kto wziął udział w akcji?Zobacz więcej

W rozmowie z dziennikarzem wp.pl, Marina Łuczenko-Szczęsna stwierdziła, że nie interesuje się polityką, dlatego nie zamierza brać udziału w wyborach. Co prawda, w dniu wyborów nie będzie jej w Polsce, ale nie starała się też o zaświadczenie umożliwiające głosowanie w innym miejscu na świecie. - Zawsze uważałam, że artyści powinni być troszeczkę z boku - stwierdziła wokalistka.

Kiedy dziennikarz dopytywał Marinę, ona odpowiedziała z pełnym przekonaniem: - Nie będę na pewno (głosować), bo mnie po prostu nie będzie (...) Nie angażuję się w politykę. Te słowa wywołały burzę w sieci. Internauci krytykują artystkę zarzucając jej ignorancję i lekceważenie powinności obywatela wobec swojego kraju. Łuczeko-Szczęsna nie skomentowała sytuacji. Zablokowała jedynie swój profil na Instagramie.

Anna Kalczyńska przeprosiła Marinę za wpadkę z imieniem jej synaZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Robi (gość)

  Nie chce głosować jej prawo.

  11.10.2019 13:04
 • Gość (gość)

  I bardzo dobrze w Polsce nie mieszka dlaczego miałaby decydować jak ma się w niej innym zyc. Brawo Marina.

  11.10.2019 12:45
 • Gość (gość)

  I bardzo dobrze w Polsce nie mieszka dlaczego miałaby decydować jak ma się w niej innym zyc. Brawo Marina.

  11.10.2019 12:45
 • Kuba (gość)

  Jakie obowiązki ma Schetyna i jego banda

  11.10.2019 12:20
 • Teres (gość)

  Mądra dziewczyna

  11.10.2019 12:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×