"39 i pół tygodnia". Najgłośniejszy serialowy powrót ostatnich lat? Aktorzy opowiadają o kontynuacji losów Darka Jankowskiego!

Już w niedzielę (08.09) na ekranach telewizorów będzie można zobaczyć pierwszy odcinek „39 i pół tygodnia”. Po dziesięciu latach widzowie obejrzą kontynuację losów Darka Jankowskiego. Czego po nowych odcinkach "39 i pół" mogą spodziewać się fani serialu? Opowiedziały nam o tym gwiazdy produkcji!

Multimedia

"39 i pół tygodnia" odcinek 1. w niedzielę, 8 września, o godz. 21:30 w TVN!

Moda na serialowe powroty dotarła do Polski. W ubiegłym roku widzowie mogli oglądać kontynuację serialu "Odwróceni". Jesienią 2019 r. na antenę TVN po 10 latach przerwy powróci "39 i pół". W nowych odcinkach Darek znajdzie się tym razem na największym życiowym zakręcie. Jankowski będzie walczył o życie i to dosłownie, bo zostanie mu tylko 39 i pół tygodnia życia.

Nie ukrywamy, że minęło 10 lat. Mówimy o tym, że minęło 10 lat, bo nasza córka ma 10 lat, która urodziła się pod koniec tamtej serii. Anka i Darek mieszkają razem, ale nie są razem. Są już po kolejnym rozwodzie - powiedziała nam Daria Widawska.

Darek Jankowski i słodko-gorzka historia o przemijaniu? Czy warto było czekać na kontynuację?Zobacz więcej

Czego mogą spodziewać się po nowych odcinkach "39 i pół" fani serialu? Alan Andersz ocenę "39 i pół tygodnia" pozostawia widzom, ale uważa, że kontynuacja losów Darka Jankowskiego jest ciekawa i warto ją obejrzeć, bo to inny serial niż pozostałe.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Magdalena Lamparska dodała, że to co wyróżniało ten serial prze lat, czyli dystans i poczucie humoru będzie wciąż obecne. -O trudnych sprawach opowiadamy teraz w sposób humorystyczny* - powiedziała aktorka.

Aktorzy opowiadają o tym, jak dowiedzieli się o powrocie serialu! Byli zaskoczeni decyzją TVN?Zobacz więcej

Co o kontynuacji "39 i pół", czyli o serialu "39 i pół tygodnia" mówi odtwórca tytułowej roli - Tomasz Karolak? Zobacz wideo i sprawdź, co zdradziły nam gwiazdy produkcji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tak jest (gość)

    Przeca to gniot okrutny.

    09.09.2019 07:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×