"39 i pół tygodnia" odcinek 3. Darek planuje swój pogrzeb. Anka i Zosia wyjeżdżają do Holandii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 3. odcinku serialu „39 i pół tygodnia” Darek szykuje się do śmierci - wybiera trumnę i zaczyna planować pogrzeb. Anka i Zosia wyjeżdżają z Piotrem do Holandii, a w Warszawie pojawia się Amanda! Jakie niespodzianki czekają jeszcze na Jankowskiego? Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku!

Multimedia

"39 i pół tygodnia" odcinek 3. w niedzielę, 22.09.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Darek Jankowski postanawia odejść na swoich zasadach. Kupuje urnę i zaczyna planować swój pogrzeb. Kontaktuje się też z handlarzem narkotyków (Michał Koterski), który ma pomóc mu się zabić. W tych okolicznościach poznaje młodą, atrakcyjną i tajemniczą Karolę (Sandra Drzymalska). Gdzie ta znajomość zaprowadzi Darka?

Najgłośniejszy serialowy powrót ostatnich lat? Aktorzy opowiadają o kontynuacji losów Darka Jankowskiego!Zobacz więcej

Marta przygotowuje się do ważnej rozmowy w pracy. Patryk nie potrafi jej pomóc, wyręczają go syn Franek (Franciszek Paleolog) oraz Zielu (Antoni Królikowski). Podczas rozmowy w Festerze Marta podejmuje decyzję, która może wywrócić do góry nogami życie jej rodziny.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Tymczasem Anka i Zosia wyjeżdżają z Piotrem do Holandii. Nowy dom robi na nich złe wrażenie.

Darek Jankowski decyduje się zorganizować spontaniczny koncert w Dirty Tracku. Zaprasza na niego między innymi swoją starszą córkę, Amandę (Marina Łuczenko-Szczęsna), która teraz jest popularną gwiazdą pop. To dopiero początek niespodzianek, które spotykają Darka tego wieczoru. Wzruszony udanym koncertem Jankowski podejmuje ważną decyzję. Jak zakończy się jego spotkanie z przeznaczeniem na moście?

Tomasz Karolak zachwala kontynuację losów Darka: Zrobiliśmy znakomity serial!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×