"39 i pół tygodnia" odcinek 4. Karola wciąga Darka w ciąg intensywnych imprez. Zosia ucieka z domu [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 4. odcinku "39 i pół tygodnia" Darek najpierw spędza noc z Sandrą, a potem wpada w ciąg intensywnych imprez! Szybko okazuje się, że nie jest w stanie nadążyć za młodszym towarzystwem. Patryk ma coraz więcej problemów, a do tego martwi się o ojca. Postanawia go śledzić... Sprawdź, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "39 i pół tygodnia"!

Multimedia

"39 i pół tygodnia" odcinek 4. w niedzielę, 29.09.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Patryk (Alan Andersz) prosi Darka (Tomasz Karolak) o wyjaśnienia, po tym jak odkrywa, że ojciec zamówił urnę z napisem "Punk's not dead". Rozmowę syna z ojcem przerywa Karola (Sandra Drzymalska), która woła Darka z powrotem do łóżka. Patryk jest w szoku widząc młodą dziewczynę w domu Jankowskich. Czy po spędzonej razem nocy Karola na dłużej zagości w życiu Darka?

Tomasz Karolak o muzyce w serialu. Pojawią się hity na miarę "Anarchii" i "Zabiorę Cię"?Zobacz więcej

W Holandii córka Darka, Zosia (Maja Seklecka), chce wrócić do ojca. Anka (Daria Widawska) nie wie, co robić. Oświadcza Zosi, że zostaną w Holandii dłużej. W przejawie buntu dziewczynka ucieka z domu.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Karola wciąga Darka w ciąg intensywnych imprez. Jankowski wierzy, że dzięki temu wykorzysta ostatnie tygodnie życia, szybko okazuje się, że nie jest w stanie dorównać młodym klubowiczom. W trakcie jednej z imprez ucieka, by spotkać się z doktor Ewą Zarębską (Monika Krzywkowska). Romantyczny spacer kończy się namiętnym pocałunkiem.

Najgłośniejszy serialowy powrót ostatnich lat? Aktorzy opowiadają o kontynuacji losów Darka Jankowskiego!Zobacz więcej

Problemy Patryka kumulują się. Wciąż nie może znaleźć pracy, a sytuację komplikuje fakt, że Marta (Magdalena Lamparska) jest w ciąży. Coraz większe obawy budzi w nim także dziwne zachowanie ojca. Patryk postanawia go śledzić.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×