"39 i pół tygodnia" odcinek 5. Anka i Zosia wracają do Polski. Marta nie jest w ciąży! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 5. odcinku serialu "39 i pół tygodnia" Darkowi zaczynają dokuczać coraz częstsze zawroty głowy, które w końcu doprowadzą do pechowego wypadku. Jankowski może jednak liczyć na Ankę. Czy kobieta zorientuje się, że ze zdrowiem byłego męża jest coś nie tak? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"39 i pół tygodnia" odcinek 5. w niedzielę, 06.10.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Po przyjeździe do Polski Anka (Daria Widawska) odkrywa, że Karolina (Sandra Drzymalska) wprowadziła się do Darka (Tomasz Karolak). Jankowski próbuje wmówić byłej żonie, że jedynie wynajmuje dziewczynie pokój. Anka mu nie wierzy. Ku ich zdziwieniu Karolina nawiązuje nić porozumienia z Zosią (Maja Seklecka). Kochanka Darka i jego córka bardzo się polubią.

Tomasz Karolak zachwala kontynuację losów Darka: Zrobiliśmy znakomity serial!Zobacz więcej

Darkowi zaczynają dokuczać coraz częstsze zawroty głowy. To doprowadza do pechowego wypadku. Darkowi pomaga Anka. Czy zorientuje się, że ze zdrowiem byłego męża coś jest nie tak?

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Między Patrykiem (Alan Andersz) i Martą (Magdalena Lamparska) dochodzi do kolejnych spięć. W Marcie buzują ciążowe hormony, a Patryk nie potrafi znaleźć pracy. Wreszcie zatrudnia się jako barman w Dirty Tracku, gdzie spotyka Amandę (Marina Łuczenko). Siostra twierdzi, że Darek obiecał jej przepisanie klubu, co budzi zdziwienie Patryka. Tymczasem podczas pierwszego badania USG Marta słyszy że wcale nie jest w ciąży.

Tomasz Karolak o muzyce w serialu. Pojawią się hity na miarę "Anarchii" i "Zabiorę Cię"?Zobacz więcej

Darek jak za starych dobrych czasów pokazuje Ance tekst nowej piosenki. W byłych małżonkach odżywają dawne uczucia. W tym samym czasie doktor Ewa (Monika Krzywkowska) prosi Jankowskiego o pomoc, spotkanie wymknie się jednak spod kontroli, a emocje wezmą górę nad rozumem. Karolina natomiast umawia Darka na spotkanie ze swoją matką. Jankowskiemu coraz trudniej pogodzić wszystkie swoje relacje z kobietami.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×