"39 i pół tygodnia" odcinek 6. Darek odkrywa co łączy Ewę i Karolinę. Anka umawia się na randkę ze Stanisławem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 6. odcinku serialu "39 i pół tygodnia" Darek zdecyduje się wyznać rodzinie, że ma guza mózgu. Jednak wcześniej odkryje co łączy Ewę i Karolinę! Dziewczyna postanowi zniknąć z życia Jankowskiego, a on rozpocznie jej poszukiwania. Czy Darkowi uda się ocalić Karolinę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"39 i pół tygodnia" odcinek 6. w niedzielę, 13.10.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Darek (Tomasz Karolak) jest zszokowany, gdy odkrywa prawdę o tym, co łączy Ewę (Monika Krzywkowska) i Karolinę (Sandra Drzymalska). Dziewczyna znika z życia Darka. Jankowski rozpoczyna jej poszukiwania. Zwraca się o pomoc do Ewy. Czy uda im się ocalić Karolinę?

Tomasz Karolak zachwala kontynuację losów Darka: Zrobiliśmy znakomity serial!Zobacz więcej

Amanda (Marina Łuczenko) namawia Patryka (Alan Andersz) do inwestycji w Dirty Tracku. Chce rozkręcić klub i poważnie go wyremontować, budzi to jednak wątpliwości jej brata. Patryk nie dogaduje się także z Martą (Magdalena Lamparska), która za jego plecami inwestuje wszystkie oszczędności w nowy pomysł na biznes - chce sprzedawać ekologiczne bambusowe pieluchy. Młody Jankowski ma złe przeczucia, szczególnie, gdy dostawa zamówienia wygląda inaczej, niż oboje z Martą oczekiwali.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Anka (Daria Widawska) przypadkiem podsłuchuje kłótnię Marty i Patryka. Postanawia zostać w Polsce dłużej, by im pomóc. Zgadza się na randkę ze Stanisławem (Wojciech Mecwaldowski), który od lat zabiega o jej względy. Anka ma nadzieję, że uda jej się przekonać na nowo szefa do Marty i zmienić jego nastawienie. Jak skończy się to spotkanie?

Darek przygotowuje obiad, na który zaprasza rodzinę. Chce w końcu wyznać im, że ma guza mózgu.

Tomasz Karolak o muzyce w serialu. Pojawią się hity na miarę "Anarchii" i "Zabiorę Cię"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×