"39 i pół tygodnia" odcinek 7. Darek wyznaje Ewie co do niej czuje. Karolina uwodzi Patryka! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 7. odcinek serialu "39 i pół tygodnia"! Darek będzie chciał odzyskać Ewę, jednak nie wszystko potoczy się zgodnie z jego planem. Ponadto zazdrosna Karolina, szukając zemsty na Jankowskim, postanowi uwieść Patryka. Co z tego wyniknie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"39 i pół tygodnia" odcinek 7. w niedzielę, 20.10.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 7. odcinku serialu "39 i pół tygodnia" Darek (Tomasz Karolak) postanawia odzyskać Ewę (Monika Krzywkowska). Próbuje spotkać się z nią i poważnie porozmawiać. Ewa kategorycznie odmawia. Darek nie odpuszcza. Zmuszona nagłym telefonem Zarębska wyrusza za miasto. Niespodziewanie jej samochód staje na pustkowiu. Jedyną osobą, która może jej pomóc jest Darek. Jankowski postanawia ją podwieźć, nie spodziewa się jednak dokąd zaprowadzi go ta decyzja.

Aktorzy opowiadają o tym, jak dowiedzieli się o powrocie serialu! Byli zaskoczeni decyzją TVN?Zobacz więcej

Tymczasem zazdrosna Karolina (Sandra Drzymalska) poszukuje zemsty. Postanawia, że uwiedzie jego syna - Patryka (Alan Andersz). Oferuje swoją pomoc w promocji wieczornego koncertu, który ma odbyć się w Dirty Tracku i uczy młodego Jankowskiego marketingowych tricków. W tym samym czasie do klubu przychodzi Marta (Magdalena Lamparska). Czy nakryje męża z nieznajomą?

Darek w rodzinnym domu Ewy staje przed nowymi wyzwaniami. Ojciec i dziadek Zarębskiej mają jednak wobec niego własne plany. Poją Jankowskiego tajemniczą miksturą ziół, która całkowicie zmienia jego spojrzenie na świat. Mamiony zagadkowymi wizjami Darek decyduje się wyznać Ewie, co do niej czuje. Czy to wystarczy, by Zarębska mu wybaczyła?

Tomasz Karolak o muzyce w serialu. Pojawią się hity na miarę "Anarchii" i "Zabiorę Cię"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×