"39 i pół tygodnia" odcinek 8. Ewa dowiaduje się, że Darek ma guza mózgu. Amanda przechodzi operację strun głosowych! [STRESZCZENIE ODCINKA]

To już 8. odcinek serialu "39 i pół tygodnia"! Darek wyzna Ewie, że jest chory. Zarębska będzie jednak przekonana, że to głupi żart! Amanda podda się operacji strun głosowych, która niestety nie przebiegnie zgodnie z planem... Sprawdź, co jeszcze się wydarzy!

Multimedia

"39 i pół tygodnia" odcinek 8. w niedzielę, 27.10.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 8. odcinku serialu "39 i pół tygodnia" Jankowski (Tomasz Karolak) zdecyduje się wyznać dr Zarębskiej (Monika Krzywkowska), że ma guza mózgu. Ewa nie wierzy Darkowi. Jest przekonana, że makabryczne wyznanie to głupi żart. Dopiero po rozmowie z Karoliną (Sandra Drzymalska) nabiera wątpliwości. Postanawia sprawdzić wyniki Jankowskiego na własną rękę.

Aktorzy opowiadają o tym, jak dowiedzieli się o powrocie serialu! Byli zaskoczeni decyzją TVN?Zobacz więcej

Tymczasem Darek zawozi Amandę (Marina Łuczenko) na operację strun głosowych. Przed zabiegiem córka odsłuchuje nową piosenkę Darka. Daje Jankowskiemu kontakt do producenta muzycznego, który może go wesprzeć. Darek razem z Patrykiem (Alan Andersz) jadą na imprezę do jego willi.

Pod nieobecność męża Marta (Magdalena Lamparska) dzieli się z koleżankami ziołem, które wspólnie z Patrykiem znaleźli w Dirty Tracku. Przyjaciółki pieką ciastka z marihuaną. Zarówno operacja Amandy, jak i impreza w domu producenta muzycznego, nie przebiegają zgodnie z planem. Darek jest zmuszony wziąć sprawy w swoje ręce.

Tomasz Karolak o muzyce w serialu. Pojawią się hity na miarę "Anarchii" i "Zabiorę Cię"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×