"39 i pół tygodnia" odcinek 9. Darek jest w coraz gorszym stanie. Anka i Piotr zapraszają bliskich do Holandii [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 9. odcinku serialu "39 i pół tygodnia" stan Darka gwałtownie się pogorszy. Jankowski straci przytomność... Ewa postara się znaleźć lekarza, który mógłby pomóc jej ukochanemu. Tymczasem Anka i Piotr zaproszą najbliższych do Holandii. Sprawdź, co jeszcze się wydarzy!

Multimedia

"39 i pół tygodnia" odcinek 9. w niedzielę, 3.11.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 9. odcinku serialu "39 i pół tygodnia" stan Darka (Tomasz Karolak) pogarsza się. Jankowski znowu widzi nieżyjącego Korbę. Niespodziewanie traci przytomność. Gdy łapie kontakt z rzeczywistością, upija się w mieście, a to nie kończy się happy endem.

Patryk (Alan Andersz) i Ewa (Monika Krzywkowska) są coraz bardziej zmartwieni sytuacją Darka. Spotykają się, by znaleźć wspólne rozwiązanie. Ewa próbuje zdobyć kontakt do uznanego neurochirurga, który może pomóc Jankowskiemu.

Tomasz Karolak o muzyce w serialu. Pojawią się hity na miarę "Anarchii" i "Zabiorę Cię"?Zobacz więcej

Tymczasem Anka (Daria Widawska) i Piotr (Łukasz Konopka) zapraszają najbliższych do Holandii. Nie wszyscy entuzjastycznie reagują na ten pomysł. Darek buntuje się i odrzuca zaproszenie. Na prośbę Anki do wyjazdu postanawia namówić go Ewa.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×