"39 i pół tygodnia". Syn Mariny Łuczenko-Szczęsnej skończył roczek! Dumna mama pokazała wyjątkowe zdjęcia!

Syn Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego skończył roczek! Z tej okazji dumna mama pokazała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcia. Skomentowały je inne mamy polskiego show biznesu.

Multimedia

Syn Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego - Liam - 30 czerwca 2019 skończył roczek. Szczęśliwa mama przypomniała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dzięki jej relacji wiemy też, że chłopiec urodził się o godz. 20:56. Impreza urodzinowa Liama została zaplanowana na 1 lipca.

Żony piłkarzy pokazały zdjęcia z wakacji na Mykonos! Zachwycają figurą w bikini!Zobacz więcej

Przy okazji urodzin syna, Maruna opublikowała także nigdy wcześniej nie pokazywane zdjęcia z pierwszych chwil po porodzie. Widać na nim wokalistkę w szpitalnym łóżku z Liamem na rękach. Obok nich jest szczęśliwy tata. Kolejne zdjęcia to słodkie obrazki śpiących rodziców z synkiem.

Fotografie skomentowały inne osoby znane z mediów, m.in. Sara Boruc, Patrycja Kazadi, Ida Nowakowska, Paulina Krupińska czy Paulina Sykut-Jeżyna. Wszyscy zachwycają się zdjęciami i życzą wszystkiego najlepszego dla malucha.

Marina Łuczenko-Szczęsna na planie serialu. Jaka będzie Amanda po latach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×