"39 i pół tygodnia". Tomasz Karolak na planie nowych odcinków! Darek dowie się, że wkrótce umrze! Jak zareaguje?

Trwają zdjęcia do serialu "39 i pół tygodnia". W roli głównej Tomasz Karolak. Tym razem Darek zatrzyma się na największym życiowym zakręcie. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego wesołka, nie pozostawi złudzeń – na rozliczenie się ze swoimi doczesnymi sprawami Darkowi zostało tylko 39 i pół tygodnia życia! To mało, dużo, czy w sam raz? Szykuje się czarna komedia jakiej jeszcze nie było!

Multimedia

Darka Janowskiego trudno nie lubić. Wieczny chłopiec, chociaż pięćdziesiątka niemalże na karku. Uroczo nieodpowiedzialny, szalony, zawsze z głową w chmurach. Tym razem stanie przed największym wyzwaniem na jakie mógł go wystawić los. Będzie walczył o życie i to dosłownie. Diagnoza jest bezwzględna – zostało mu 39 i pół tygodnia. Odporny na dorosłość Darek postanawia maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał.

Kontynuacja kultowego serialu z Tomaszem Karolakiem jesienią w TVN!Zobacz więcej

Kiedy życie jest jednym wielkim koncertem rockowym, trudno zaakceptować wyrok śmierci. Czy Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z chorobą? Co będzie chciał naprawić, nadgonić, nabroić i czy czas, mu na to pozwoli? Czy najbliżsi pomogą mu „na ostatniej prostej”?

Plejada gwiazd to znak rozpoznawczy komediowego hitu "39 ipół tygodnia". W roli głównej Darka Jankowskiego niezastąpiony Tomasz Karolak, któremu będzie towarzyszyć pokręcona rodzina: Daria Widawska (ukochana Darka), Alan Andersz (syn), Marina Łuczenko-Szczęsna (córka) i Magdalena Lamparska (synowa). Ponownie zobaczymy również Wojtka Mecwaldowskiego, Antoniego Królikowskiego, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg. Pojawią się także nowe postaci grane przez Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymalską, Łukasza Konopkę i debiutującą Maję Seklecką w roli najmłodszej córki Darka. Do obsady "39 i pół tygodnia" dołączą również: Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski i Piotr Rogucki.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Antoni Królikowski w kontynuacji serialu! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Producentem wykonawczym serialu „39 i pół tygodnia” na zlecenie TVN jest Watchout Studio. Producentami są: Justyna Pawlak (Watchout Studio) i Maciej Wójcik (TVN). Odcinki reżyserują Aleksander Pietrzak oraz Maciej Migas. W zespole scenariuszowym pracującym nad serialem są: Hanna Węsierska, Przemysław Jurek, Karolina Szymczyk - Majchrzak oraz Tomasz Cichoń i Doman Nowakowski (autor oryginalnego pomysłu na serial), a całość prac literackich nadzoruje Katarzyna Śliwińska - Kłosowicz. Autorem zdjęć jest Paweł Flis, za montaż odpowiada Jarosław Barzan, a za muzykę Łukasz Targosz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Miejsce (gość)

    Odgrzewane koklet:)

    04.04.2019 16:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×