"39 i pół tygodnia". Tomasz Karolak o muzyce w serialu. Pojawią się hity na miarę "Anarchii" i "Zabiorę Cię"?

Muzyka z serialu "39 i pół" zawsze cieszyła się dużą popularnością. Jakie piosenki usłyszymy w kontynuacji serialu pt. "39 i pół tygodnia"? Czy nowe utwory mają szansę stać się hitami na miarę kultowej hity na miarę "Anarchii" i "Zabiorę Cię"? O ścieżce dźwiękowej do serialu opowiedział nam Tomasz Karolak.

Multimedia

"Anarchia" i "Zabiorę Cię" to utwory, które doskonale znają widzowie serialu "39 i pół". Muzyka zawsze była ważnym bohaterem komediowej produkcji TVN o niepokornym muzyku Darku Jankowskim i wygląda na to, że w kontynuacji zatytułowanej "39 i pół tygodnia" nic się pod tym względem nie zmieni. Motywem przewodnim nowych odcinków będzie ballada "Będę przy Tobie", która opowiada o miłości do córki i kobiety.

Jest nowy utwór przewodni pod tytułem "Będę przy Tobie", który moim zdaniem ma szansę powtórzyć sukces coveru "Zabiorę Cię". - powiedział nam Tomasz Karolak.

Odtwórca głównej roli w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznał również, że muzyka w "39 i pół tygodnia" jest trochę ostrzejsza. W serialu usłyszymy również utwory z najnowszej płyty Mariny Łuczenko-Szczęsnej, która wciela się w córkę Darka Jankowskiego.

Co jeszcze zdradził nam Tomasz Karolak? Zobacz wideo!

O serialu "39 i pół tygodnia":

Darka Janowskiego trudno nie lubić. Wieczny chłopiec, chociaż pięćdziesiątka niemalże na karku. Uroczo nieodpowiedzialny, szalony, zawsze z głową w chmurach. Tym razem stanie przed największym wyzwaniem na jakie mógł go wystawić los. Będzie walczył o życie i to dosłownie. Diagnoza jest bezwzględna – zostało mu 39 i pół tygodnia. Odporny na dorosłość Darek postanawia maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał.

Najgłośniejszy serialowy powrót ostatnich lat? Aktorzy opowiadają o kontynuacji losów Darka Jankowskiego!Zobacz więcej

Plejada gwiazd to znak rozpoznawczy komediowego hitu „39 i pół tygodnia”. W roli głównej Darka Jankowskiego niezastąpiony Tomasz Karolak, któremu będzie towarzyszyć pokręcona rodzina: Daria Widawska (ukochana Darka), Alan Andersz (syn), Marina Łuczenko-Szczęsna (córka) i Magdalena Lamparska (synowa). Ponownie zobaczymy również Wojtka Mecwaldowskiego, Antoniego Królikowskiego, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg. Pojawią się także nowe postaci grane przez Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymalską, Łukasza Konopkę i debiutującą Maję Seklecką w roli najmłodszej córki Darka. Do obsady „39 i pół tygodnia” dołączą również: Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski i Piotr Rogucki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×