"39 i pół tygodnia". Tomasz Karolak promuje nową piosenkę "#ZaNowyLepszyDzień" i zbiera pieniądze na walkę z pandemią

Tomasz Karolak promuje swój nowy teledysk do piosenki "#ZaNowyLepszyDzień". Jednocześnie rozpoczął akcję, w ramach której chce zbierać pieniądze na walkę z pandemią koronawirusa.

Multimedia

Tomasz Karolak promuje "#ZaNowyLepszyDzień"

Jak wskazuje sam Tomasz Karolak, piosenka "#ZaNowyLepszyDzień" miała mieć swoją premierę przy okazji kolejnego sezonu serialu "39 i pół tygodnia". - To taka piosenka na przemianę bohatera, ale przy tym co się teraz dzieje postanowiłem udostępnić ją właśnie dziś - powiedział aktor.

Tomasz Karolak o muzyce w serialu. Pojawią się hity na miarę "Anarchii" i "Zabiorę Cię"?Zobacz więcej

Razem z premierą piosenki ruszyła akcja pod tym samym tytułem, która ma na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz Szpitala MSWiA w Warszawie, który jest zaangażowany w leczenie chorych na COVID-19. Zbiórka na sklep.musicart.pl potrwa do 24 maja, a Karolak tak o niej mówi:

Zachęcam każdego do dołożenia cegiełki na rzecz wsparcia dla bohaterskich pracowników służby zdrowia w ich ciężkiej, pełnej poświęcenia pracy. To oni, lekarze, pielęgniarki, ratownicy i pozostały personel medyczny narażając samych siebie walczą na pierwszej "linii frontu" o zdrowie i życie pacjentów.

Uczestnicy akcji mogą też liczyć na nagrodę. Tomasz Karolak zaprosi na e-kolację osiem najbardziej hojnych osób. - Każdej z 8 osób w tym samym czasie dostarczona zostanie kolacja na wskazany adres. O szczegółach poinformuję Was za pomocą swoich social mediów - tłumaczy aktor, którego wsparli już koledzy z branży, m.in. Weronika Książkiewicz, Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski.

Piosenka "#ZaNowyLepszyDzień" to utwór Tomasza Karolaka i jego zespołu Pączki w Tłuszczu. Muzykę skomponował Sławomir Sokołowski, a tekst napisała Aldona Dąbrowska.

Grażyna Wolszczak przejęła budynek teatru Tomasza Karolaka! Co dalej z teatrem IMKA?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×