"39 i pół tygodnia". Tomasz Karolak zachwala kontynuację losów Darka Jankowskiego: Zrobiliśmy znakomity serial!

"39 i pół" to jeden z najlepszych polskich seriali komediowych ostatnich lat. Czy kontynuacja losów Darka Jankowskiego sprosta oczekiwaniom widzów? Tomasz Karolak, odtwórca głównej roli w serialu "39 i pół tygodnia" nie ma żadnych wątpliwości. Aktor zapewnia, że jesienią na antenie TVN zobaczymy znakomity serial!

Multimedia

"39 i pół tygodnia" to kontynuacja "39 i pół"

Historia Darka Jankowskiego (w tej roli Tomasz Karolak) święciła triumfy na antenie TVN 10 lat temu. Losy szalonego, uroczego i zawsze z głową w chmurach bohatera śledziły miliony widzów. Jesienią br. na antenie TVN mogli oglądać kontynuację "39 i pół", czyli "39 i pół tygodnia". Serialowy Darek znajdzie się tym razem na największym życiowym zakręcie. Będzie walczył o życie i to dosłownie, bo zostanie mu już tylko 39 i pół tygodnia!

Najważniejsze programy i seriale TVN oraz powroty na jesień! Sprawdź, kiedy premiery!Zobacz więcej

Tomasz Karolak zachwala "39 i pół tygodnia"

We wtorek (03.09) Warszawie odbyła się konferencja prasowa z udziałem aktorów i twórców "39 i pół tygodnia". Tomasz Karolak w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznał, że ma do siebie bardzo duży dystans i krytyka mu niestraszna, ale z pełną odpowiedzialnością poleca i zachęca do oglądania kontynuacji losów Darka Jankowskiego. Aktor jest przekonany, że serial sprosta oczekiwaniom widzów.

Zrobiliśmy znakomity serial, który jest tragikomedią, co się rzadko zdarza, o bohaterze, który ma postawioną przed sobą nieuniknioną diagnozę i próbuje uciec spod tego topora - zachwalał serial TVN Tomasz Karolak.

Widzowie "39 i pół tygodnia" spotkają Darka Jankowskiego po 10 latach i choć jest on już rozwiedziony z Anką (Daria Widawska), nadal mieszkają razem. Do czego doprowadzi taki układ? Darek jak zawsze nie będzie mógł się opędzić od pięknych kobiet, Anka zaś stanie przed trudnym wyborem – kierować się sercem czy rozumem? Szansa na awans zawodowy, wspaniały mężczyzna z poważnymi zamiarami zawrócą jej w głowie. Na prawdziwe przeciwieństwo ojca wyrośnie syn Patryk (Alan Andersz). Odpowiedzialna praca, stabilne życie, szczęśliwa rodzina to dla niego najważniejsze wartości. Jednak los wystawi go na próbę i wszystko stanie na głowie.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Świetna obsada to znak rozpoznawczy „39 i pół tygodnia”. U boku Tomasza Karolaka wystąpią: Daria Widawska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Alan Andersz, Magdalena Lamparska. Ponownie zobaczymy również Wojciecha Mecwaldowskiego, Antoniego Królikowskiego, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg. Pojawią się także nowe postaci grane przez Monikę Krzywkowską, Sandrę Drzymalską, Łukasza Konopkę oraz debiutującą w serialu Maję Seklecką w roli młodszej córki Darka. W oryginalnych rolach pojawiają się także Bartek Kasprzykowski, Piotr Rogucki Viola Kołakowska i Michał Koterski.

"39 i pół tygodnia" odcinek 1. w niedzielę, 8 września, o godz. 21:30 w TVN!

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×