"39 i pół tygodnia". W życiu Darka pojawi się nowa kobieta! Co z Anką? [CO SIĘ WYDARZY]

Okaże się, że kontynuacji "39 i pół" w życiu Darka pojawi się nowa kobieta, która namiesza w jego sercu! Co ich połączy? Co z Anką? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Już niedługo na antenie stacji TVN zobaczymy kontynuację serialu "39 i pół" - "39 i pół tygodnia"! Już jakiś czas mogliśmy zobaczyć teaser nowego sezonu, który sugeruje, że kolejne odcinki będą pełne czarnego humoru! A wszystko dlatego, że Darek (Tomasz Karolak) dowie się, że umiera!

Co zrobi Darek, kiedy dowie się, że umiera? Weźmie trzeci ślub z Anką?Zobacz więcej

We wspomnianym klipie Darek leży w trumnie, a wokół niego stoi kilka kobiet w żałobnych strojach. Uważni widzowie zauważyli, że jedną z nich jest Monika Krzykowska, która nie pojawiła się wcześniej w tym serialu. Teraz już wiemy, kogo zagra!

Jej bohaterka, Ewa, będzie lekarką, która ciągle będzie spotykać się przypadkowo z Darkiem. Choć na początku nie będą to miłe spotkania, to później wszystko się zmieni. Monika Krzykowska w rozmowie z Kurierem TV zdradziła, że Ewa namiesza w życiu Jankowskiego!

Myślę, że on się nie spodziewał - ani ona - że tak mu będzie zależeć, że ktoś może w nim jeszcze w ogóle obudzić takie uczucia. (...) Owszem, namieszam w jego sercu i życiu. Tąpnięcie będzie tym silniejsze, że koniec zbliża się nieuchronnie - zdradziła aktorka.

Wiemy też, że Darek i Anka (Daria Widawska) będą po rozwodzie. Czy to znaczy, że w obliczu śmierci Jankowskiego nie wrócą do siebie, a on będzie z Ewą? Tego dowiemy się wkrótce!

Tomasz Karolak śpiewa "Nic nie może wiecznie trwać" prosto z... trumny!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×