"39 i pół tygodnia". Zakończyły się zdjęcia do serialu! Czy Darek wygra walkę z śmiertelną chorobą?

Po kilku miesiącach pracy na planie aktorzy zakończyli zdjęcia do "39 i pół tygodnia". Jakie losy czekają bohaterów kultowego serialu w nowych odcinkach? Czy Darek umrze?

Multimedia

Po 10 latach od zakończenia "39 i pół", serial wraca na antenę TVN pod tytułem "39 i pół tygodnia". Widzowie znów zobaczą perypetie swoich ulubionych bohaterów, na czele z Darkiem (Tomasz Karolak) i Anką (Daria Widawska). Właśnie zakończyły się zdjęcia do kolejnych dziesięciu odcinków serialu. Co wiemy o nowym sezonie?

Magdalena Lamparska o powrocie na plan: Musimy dorównać do legendy!Zobacz więcej

Dariusz Jankowski, miłośnik punka i wieczny chłopiec, będzie musiał zmierzyć się z śmiertelną chorobą. Już w pierwszym odcinku Darek dowie się, że zostało mu dokładnie 39 i pół tygodnia życia. Zaskakująca diagnoza sprawi, że Jankowski postanowi maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał. Przyjdzie mu także rozliczyć się z przeszłością, która nie należała do najspokojniejszej. To wyzwanie nie tylko dla głównego bohatera, ale i jego najbliższych.

Jak zdradziła Daria Widawska, Anka i Darek są po rozwodzie, jednak mieszkają razem i próbują ułożyć sobie życie na nowo. Priorytetem jest dla nich wychowanie dziesięcioletniej córki Zosi (Maja Seklecka), tak by jak najmniej ucierpiała w trudnej sytuacji, która spotkała ich rodzinę.

Jak zmienili się aktorzy grający główne role w serialowym hicie TVN? Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

W kontynuacji serialu u boku Tomasza Karolaka i Darii Widawskiej ponownie zobaczymy Magdalenę Lamparską, Alana Andersza, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Wojciecha Mecwaldowskiego, Antoniego Królikowskiego, Cezarego Kosińskiego, Krzysztofa Stelmaszyka i Dorotę Deląg. Nie zabraknie jednak nowych postaci - Bartosz Kasprzykowski i Monika Krzywkowska zagrają lekarzy, a Łukasz Konopka nowego adoratora Anki. Do obsady dołączyli także Sandra Drzymalska, Michał Koterski i Piotr Rogucki. Emisja "39 i pół tygodnia" planowana jest na jesień 2019 roku.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×